Можливості LibreOffice Writer

LibreOffice Writer дозволяє вам проєктувати й створювати текстові документи, що містять зображення, таблиці або графіки. Ви можете зберігати документи у різних форматах, включно зі стандартизованим форматом OpenDocument format (ODF), форматом Microsoft Word .doc або HTML. Крім того, ви можете легко експортувати документ у формат PDF.

Написання

LibreOffice Writer дозволяє створити як основні документи, наприклад, записки, факси, листи, резюме, так і документи злиття, а також об'ємні і складні документи, що мають декілька частин, бібліографію, таблиці посилань та покажчики.

LibreOffice Writer також містить такі корисні функції, як перевірка орфографії, a словник, АвтоВиправлення, і переноси, і додатково великий вибір шаблонів майже на всі випадки. Ви також можете створити власний шаблон з допомогою Помічника.

Розробка і структурування

LibreOffice пропонує широкий діапазон параметрів для розробки документів. Використовуйте вікно "Стилі", щоб створювати, призначати або змінювати стилі абзаців, окремих символів, рамок і сторінок. Крім того, Навігатор дозволяє швидко переміщатися усередині документів, переглядати їх у режимі структури і відстежувати об'єкти, вставлені в документ.

Можна також створювати у текстових документах різні індекси і таблиці. Є можливість визначення структури і зовнішнього вигляду індексів і таблиць залежно від конкретних потреб користувача. Активні гіперпосилання і закладки дозволяють переходити прямо до відповідних елементів у тексті.

Використання настільних видавничих засобів в LibreOffice Writer

LibreOffice Writer містить численні видавничі засоби та інструменти малювання, щоб сприяти Вам у створенні професійно оформлених документів, таких як брошури, листи та запрошення. Ви можете налаштувати формат документів, використовуючи багатостовпчикові шаблони , рамки, графіка, таблиці та інші об'єкти.

Обчислення

Текстові документи в LibreOffice мають вбудовану функцію обчислення, яка допомагає виконувати складні обчислення або створювати логічні зв'язки. У текстовому документі може бути легко створена таблиця для виконання обчислень.

Створення малюнків

У програмі LibreOffice Writer засіб малювання дозволяє створювати безпосередньо у тексті документів малюнки, графічні об'єкти, підписи та інші типи малюнків.

Вставляння графічних об'єктів

Ви можете вставляти у текстовий документ зображення різних форматів, включно з зображеннями у форматі JPG або GIF. Крім того, у Галереї ви знайдете велику добірку зображень, а Галерея текстових ефектів дозволяє створювати чудові текстові ефекти.

Гнучкий інтерфейс застосунку

Інтерфейс програми дозволяє користувачеві налаштовувати застосунок відповідно до своїх уподобань, включно з налаштуванням значків і меню. Різні вікна програми, такі як "Стилі" або "Навігатор", можна розмістити як плаваючі вікна у будь-якому місці екрану. Деякі з вікон можна прикріпити до краю робочої області.

Перетягування

Функція перетягування дозволяє швидко й ефективно працювати з текстовими документами в LibreOffice. Наприклад, можна перетягувати об'єкти, такі як графічні об'єкти з галереї, з одного місця на інше в тому ж документі або між відкритими в LibreOffice документами.

Функції довідки

Можна використовувати довідкову систему як повну систему посилань на застосунки LibreOffice, включаючи інструкції для завдань різної складності.

Будь ласка, підтримайте нас!