Меню

У даному розділі перелічені списки тем допомоги, що доступні для меню і діалогів.

Піктограма Примітка

Перед використанням команд меню слід вибрати вікно, що містить документ, з яким буде виконуватися робота. Так само потрібно вибрати в документі об'єкт, щоб користуватись пов'язаними з ним командами меню.


Піктограма Попередження

Ці меню залежать від контексту. Тобто доступними будуть лише ті пункти меню, які пов'язані з поточною роботою. Якщо курсор встановлено у тексті, будуть доступні всі пункти меню, необхідні для редагування тексту. Якщо в документі вибрано графічний об'єкт, будуть доступні всі пункти меню, які можна використати для редагування графічних об'єктів.


Файл

Ці команди застосовуються до поточного документа, створюють документ, відкривають існуючий документ або закривають програму.

Зміни

Це меню містить команди для зміни вмісту поточного документа.

Вигляд

Це меню містить команди для керування екранним зображенням документа, зміни інтерфейсу користувача та доступ до бічних панелей.

Вставка

Меню «Вставка» містить команди для вставки нових елементів у документ. До них належать зображення, мультимедійні дані, діаграми, об'єкти з інших програм, гіперпосилання, коментарі, символи, виноски та розділи.

Формат

Меню містить команди для форматування розмітки та вмісту вашого документа.

Styles

Таблиця

Відображаються команди для вставки, редагування і видалення таблиці у текстовому документі.

Форма

Містить команди для активації режиму дизайну, увімкнення/вимкнення майстра елементів керування та вставки елементів керування у документ.

Tools

Вікно

Містить команди для керування і показу вікон документів.

Help

Меню "Довідка" дозволяє запускати систему довідки LibreOffice та керувати нею.

Будь ласка, підтримайте нас!