Використання розумних міток

Розумні мітки надають додаткову інформацію і можливості для певних слів у документі Writer. Для різних розширень розумних міток ці можливості можуть відрізнятись.

Встановлення розумних міток

Розумні мітки можуть передаватися в LibreOffice Writer як розширення.

Для встановлення розумної мітки скористайтесь одним з таких способів:

Меню "Розумні мітки"

Будь-який текст у документі Writer може бути позначений кмітливою міткою, яка його підкреслює пурпуровим кольором. Ви можете змінити колір у - LibreOffice - Кольори програми.

Коли Ви наводите вказівник миші на Розумну мітку, підказка порадить Вам виконати -клік, щоб відкрити меню Розумних міток. Якщо Ви не користуєтесь мишею, наведіть курсор всередину поміченого тексту та відкрийте контекстне меню комбінацією клавіш Shift+F10.

В меню "Розумні мітки" виводяться доступні дії, визначені для цієї мітки. Виберіть варіант з меню. Команда Параметри розумних міток відкриває сторінку Розумні міткии з меню Засоби - Параметри автозаміни.

Щоб увімкнути або вимкнути розумні мітки

Якщо в системі встановлено принаймні одне розширення розумних міток, то з'явиться сторінка Розумні мітки у меню Засоби - Параметри автозаміни. Це діалогове вікно призначене для вмикання або вимкнення розумних міток, а також налаштування встановлених міток.

Піктограма Примітка

Текст, який розпізнається як розумна мітка, не підлягає автоматичній перевірці правопису.


Будь ласка, підтримайте нас!