Запобігання розставлянню переносів у специфічних словах

Якщо переноси в тексті розставляються автоматично, але деякі з них ставляться неправильно, або якщо ви не хочете, щоб були переноси в деяких словах, розставляння переносів для таких слів можна відключити:

 1. Виберіть команду - Параметри мови - Лінгвістика

 2. Виберіть словник зі списку Словники користувача і натисніть кнопку Змінити.

  Якщо список порожній, натисніть кнопку Створити, щоб створити словник.

 3. У полі Слово введіть слово, яке потрібно вилучити з процесу розставляння переносів, і знак рівності (=), наприклад, "претензійний=".

 4. Натисніть Створити, і потім Закрити.

tip

Щоб швидко виключити слово з процесу розставляння переносів, виберіть його, виберіть команду Формат - Символ, відкрийте вкладку Шрифт і в полі Мова виберіть "Без перевірки".


Деякі слова містять спеціальні символи, які в LibreOffice зображаються у вигляді дефісів. Якщо ви не бажаєте, щоб ці слова переносились, то можна вставити спеціальний код, який забороняє перенесення слова у місці, де цей код вставлено. Виконайте такі дії:

 1. Увімкніть спеціальні можливості для мов зі складною системою писемності: виберіть – Параметри мови – Мови і встановіть прапорець Складна розмітка тексту (CTL). Натисніть кнопку "Гаразд".

 2. Встановіть курсор у тому місці, де слід заборонити перенос.

 3. Choose Insert - Formatting Mark - Word Joiner.

  Після вставляння спеціального символу підтримку складної розмітки тексту можна вимкнути. Вона була потрібна лише для того, щоб вставити спеціальний символ.

Будь ласка, підтримайте нас!