Складені документи і піддокументи

Складений документ допомагає працювати з великими документами, такими як книги з безліччю розділів. Він може містити багато окремих файлів LibreOffice Writer. Ці файли називаються вкладеними документами. Можна, наприклад, розділити великий документ, над яким працюють кілька осіб, на вкладені документи і додати їх у складений.

Характеристики складених документів

Піктограма Примітка

При додаванні документа до складеного або при створенні нового піддокумента у складеному створюється посилання. Змінювати вміст піддокумента прямо у складеному документі не можна, але можна відкрити його для зміни за допомогою навігатора.


Приклад застосування стилів

Складений документ master.odm складається з тексту і посилань на піддокументи sub1.odt і sub2.odt. У кожному піддокументі визначений і використовується новий стиль абзацу з тим же ім'ям Style1, при цьому піддокументи збережені.

При збереженні складеного документа стилі з піддокументів імпортуються в складений документ. Спочатку імпортується новий стиль Style1 з sub1.odt. Потім імпортуються нові стилі з sub2.odt, але оскільки Style1 вже є у складеному документі, цей стиль не буде імпортований з sub2.odt.

У складеному документі тепер видно новий стиль Style1 з першого піддокумента. Всі абзаци Style1 у складеному документі відображатимуться з використанням атрибутів Style1 з першого піддокумента. Проте другий піддокумент при цьому не змінюється. Залежно від того, чи відкривається документ sub2.odt окремо або в рамках складеного документа, абзаци Style1 з другого піддокумента відображаються з використанням різних атрибутів.

Піктограма Підказка

Щоб уникнути плутанини, для складеного документа і його піддокументів повинен використовуватися однаковий шаблон. Вибір такого шаблону здійснюється автоматично при створенні складеного документа і його піддокументів з наявного документа із заголовками за допомогою команди Файл - Надіслати - Створити складений документ.


Будь ласка, підтримайте нас!