Використання підписів

У текстових документах можна додавати назви з наскрізною нумерацією для графічних об'єктів, таблиць, рамок і графічних об'єктів.

Можна змінювати текст і діапазон номерів для різних типів назв.

Піктограма Примітка

При додаванні назви до малюнка або до об'єкту, об'єкт і текст назви поміщаються разом у нову рамку. При додаванні назви до таблиці текст назви вставляється як абзац поряд з таблицею. При додаванні назви до рамки назва додається в текст усередині рамки до або після того, що існує.


Піктограма Підказка

Щоб перемістити об'єкт разом з назвою, перетягніть рамку, в яку вони поміщені. Щоб відновити нумерацію назв після переміщення рамки, натисніть клавішу F9.


Щоб задати підпис, виконайте такі кроки:

  1. Виберіть елемент, до якого потрібно додати назву.

  2. Виберіть Вставити - Назва.

  3. Виберіть бажані параметри і натисніть кнопку Гаразд. За необхідності можна ввести інший текст у полеКатегорія, наприклад Малюнок.

Піктограма Примітка

Ви можете редагувати текст назв прямо в документі.


При форматуванні підпису застосовується стиль абзацу, відповідно до його категорії. Наприклад, якщо вставити підпис "Таблиця", то до тексту назви буде застосовано стиль абзацу "Таблиця".

Піктограма Підказка

LibreOffice може автоматично додавати підпис при вставлянні об'єкта, малюнка, рамки або таблиці. Виберіть команду - LibreOffice Writer - Автозаголовок.


Будь ласка, підтримайте нас!