Упорядкування розділів у Навігаторі

За допомогою навігатора можна переміщати вгору або вниз у документі заголовки та текст, що до них відноситься. Можна також підвищувати або знижувати рівні заголовків. Щоб скористатися цією функцією, заголовки у документі слід відформатувати одним зі стандартних стилів абзаців для заголовків. Щоб застосувати для заголовка користувацький стиль абзацу, виберіть пункт меню Засоби - Нумерація розділів, виберіть стиль у полі Стиль абзацу, а потім двічі клацніть номер у списку Рівні .

tip

Щоб швидко перемістити курсор до заголовка документа, двічі натисніть на заголовку у списку Навігатора .


Щоб прикріпити Навігатор, перетягніть його рядок заголовка до краю робочої області. Щоб відкріпити Навігатор, двічі натисніть на його рамці, тримаючи натиснутою клавіші .

Переміщення заголовка вгору чи вниз у документі

warning

Переконайтесь, що у Навігаторі показано всі рівні заголовків. Типово показуються всі рівні. Нижче розповідається, як можна змінити показані рівні заголовків.


  1. Натисніть на панелі Стандартна кнопку Навігатор Піктограма Навігатор, щоб відкрити Навігатор.

  2. У вікні Навігатор клацніть піктограму Перегляд вмісту Піктограма Перегляд вмісту.

  3. Виконайте одну із наступних дій:

  1. Перетягніть заголовок на нове місце у списку Навігатора .

  2. Клацніть на заголовку у списку Навігатора, а потім на піктограмі Перемістити розділ вгору Піктограма Підвищити або Перемістити розділ вниз Піктограма Понизити.

note

Щоб перемістити заголовок без тексту, що відноситься до нього, утримуйте при перетягуванні або клацанні по кнопках Підвищити главу або Понизити главу.


Підвищення чи пониження рівня заголовка

  1. Виділіть заголовок у списку Навігатора .

  2. Натисніть на піктограмі Підвищити рівень Піктограма Підвищити рівень або на піктограмі Понизити рівень Піктограма Понизити рівень.

Зміна числа рівнів заголовків, що відображаються

Клацніть піктограму Показати заголовки до рівня Піктограма Показати заголовки до рівня, а потім виберіть число зі списку.

Будь ласка, підтримайте нас!