Вставити

Щоб відкрити панель інструментів з різними функціями вставки графічних об'єктів, таблиць, документів і спеціальних символів, натисніть стрілку поряд із значком.

Іконка

Вставити

Ви можете вибрати такі функції:

Вставити уручну рамку одним стовпчиком

Креслить рамку переміщення вказівника мишки з натиснутою кнопкою миші в документі. Клацніть стрілку поруч із піктограмою, щоб вибрати число колонок у рамці.

Значок Вставити рамку

Вставити рамку уручну

З файлу

Вставляє зображення в поточний документ .

Піктограма

Зображення

Вставити таблицю

Вставляє у документ таблицю. Можна також клацнути стрілку, перетягти на вибране для таблиці число рядків і стовпців, а потім клацнути в останній комірці.

Піктограма

Таблиця

Вставити документ

Вставляє вміст іншого документ у поточний документ на позицію курсора.

Піктограма

Текст з файлу

Вставити спеціальний символ

Дозволяє користувачеві вставляти символи зі всіх встановлених шрифтів.

Піктограма

Спеціальний символ

Вставити розділ

Вставляє у документ текстовий розділ у позиції курсора. Можна також вставити текстовий блок, а потім вибрати цю команду, щоб створити розділ. Розділи можна використати для вставляння текстових блоків з інших документів, застосування нестандартного розміщення стовпчиків, для захисту або приховування блоків тексту при виконанні умови.

Поле значків

Розділ

Вставити закладку

Inserts a bookmark at the cursor position. You can then use the Navigator to quickly jump to the marked location at a later time. In an HTML document, bookmarks are converted to anchors that you can jump to from a hyperlink.

Піктограма

Закладка

Будь ласка, підтримайте нас!