Поля

Inserts a field at the current cursor position. The dialog lists all available fields.

Щоб скористатися цією командою…

Оберіть Вставка - Поле - Інші поля

+F2

На панелі інструментів "Вставити" натисніть

Піктограма

Вставити поля


Про Поля

Документ

Поля вживають для вставляння відомостей про поточний документ, наприклад таких, як назва файлу, шаблон, статистика, дані про користувача, дата і час.

Cross-reference

Тут можна вставити в поточний документ посилання або інакше поля посилань. Посилання - це поля посилань у тому ж документі або всередині піддокументів складеного документа.

Перевага введення перехресного посилання в якості поля полягає в тому, що немає необхідності виправляти посилання вручну кожен раз при зміні документа. Просто оновіть поля натисканням клавіші F9, і посилання у документі також будуть оновлені.

Функції

Залежно від типу вибраного поля можна призначити умови для певних функцій. Наприклад, можна визначити поле, що виконує макрос, якщо клацнути поле в документі, або умову, що в разі його виконання, приховує поле. Можна також визначити поля підстановки, які вставляють зображення, таблиці, врізки та інші об'єкти в документ, коли це необхідно.

Інформація про документ

DocInformation fields contain information about the properties of a document, such as the date a document was created. To view the properties of a document, choose File - Properties.

Змінні

Поля змінних дозволяють додавати в документ динамічний вміст. Наприклад, можна використовувати змінну для скидання нумерації сторінок.

База даних

В документ можна вставити поля з будь-якої бази даних, наприклад, поля адреси.

Вставити

Вставляння вибраних полів у поточну позицію курсора в документі. Щоб закрити діалогове вікно, необхідно натиснути кнопку Закрити.

Будь ласка, підтримайте нас!