Навігація

Якщо клацнути значок в навігаторі або в нижній правій частині вікна документа, відображається панель інструментів, що дозволяє зробити вибір серед наявних в документі об'єктів. Потім для переміщення текстового курсору на попередній або наступний об'єкт можна скористатися значками зі стрілкою вниз і вгору.

Натисніть кнопку "Вгору", щоб перейти на попередню сторінку або об'єкт.

Натисніть кнопку "Вниз", щоб перейти на наступну сторінку або об'єкт.

Типово до тих пір, поки не вибирається який-небудь інший об'єкт, натискання кнопок зі стрілками викликає перехід до попередньої або наступної сторінки документа. Кнопки зі стрілками відображаються чорними, якщо здійснюється переміщення між сторінками, і вони відображаються синіми, якщо використовуються для переходу між іншими об'єктами.

Значення загалом відповідають переліченим у вікні Навігатор. Можна також обрати інші напрямки переходів. Наприклад, нагадування можна встановити, натиснувши значок Встановити нагадування в Навігаторі. Ви можете обрати об'єкт серед вказаних варіантів панелі Навігації : таблиця, рамка, зображення, об'єкт OLE, сторінка, заголовки, нагадування, рисунки, контрольне поле, розділ, закладка, виділення, покажчик, коментар, значення індексу, формула таблиці, невірна формула таблиці.

Нагадування можна переглянути в тому порядку, в якому вони створені.

Для формул таблиць можна або перейти до всіх формул, розміщених в документі, або тільки до неправильним формулами таблиці. Для неправильних формул можна перейти тільки до формул, які призводять до помилок. Програма перескакує серед формул, які призводять до помилок (визначених як невірні формули).

Робота з панеллю інструментів "Навігація"

Відкрийте панель Навігація, клацнувши на верхній лівій піктограмі, розміщеній зверху Навігатора. Ви можете від'єднати панель від звичного місця розташування, перетягнувши її на будь-яку область екрана.

Клацніть значок типу об'єктів, які потрібно переглянути. Потім натисніть кнопку зі стрілкою "Попередній об'єкт" або "Наступний об'єкт". Назви цих кнопок вказують на вибраний тип об'єктів. Текстовий курсор поміщається на один з вибраних об'єктів.

Піктограма Підказка

Навігацію в межах документа в LibreOffice налаштовують відповідно до уподобань. Роблять це командою Засоби – Налаштувати. В області "Навігація" розміщено різні таблиці, що використовуються для адаптації меню, введення з клавіатури та панелей інструментів щодо навігації у межах документа. Таким чином можна перейти до тегів індексів у документі за допомогою функцій "До наступного/попереднього тега індексу".


Повторити пошук

За допомогою значка Повторити пошук на панелі інструментів Навігація можна повторити пошук, який було запущено у діалоговому вікні Зайти і замінити. Щоб зробити це, клацніть значок. Сині кнопки зі стрілками на вертикальній смузі прокрутки тепер вказують на функції Знайти далі і Знайти назад. Якщо тепер клацнути одну з цих стрілок, буде продовжено пошук для терміна, введеного у діалоговому вікні "Знайти і замінити".

Будь ласка, підтримайте нас!