Панель інструментів

На панелі інструментів розміщено функції, які використовують найчастіше.

Збільшити

Збільшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Піктограма

Збільшити

Зменшити

Зменшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Піктограма

Зменшити

100 %

Відображає документ у його реальному розмірі.

Піктограма

Масштаб 100%

Показати все

Відображає всю формулу в максимально можливому розмірі, з уміщенням усіх елементів. Формула зменшується або збільшується, щоб усі елементи формули могли відображатися в робочій області. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування. Команди масштабування та піктограми доступні лише в документах Math, але недоступні для вбудованих об'єктів Math.

Піктограма

Показати все

Оновити

Ця команда оновлює зображення формули у вікні документа.

Зміни у вікні Команд автоматично оновлюють зображення формули, якщо увімкнено параметр Автоматично оновлювати перегляд.

Піктограма

Оновити

Курсор формули

Цією піктограмою на панелі інструментів ви можете скористатися, щоб увімкнути або вимкнути курсор формули. Якщо курсор формули увімкнено, частину формули, що відповідає місцю, де знаходиться курсор у вікні Команд, буде позначено товстою рамкою.

Піктограма

Курсор формули

Символи

Opens the Symbols dialog, in which you can select a symbol to insert in the formula.

Піктограма

Символи

Будь ласка, підтримайте нас!