Панель інструментів

На панелі інструментів розміщено функції, які використовують найчастіше.

Збільшити

Збільшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Icon Zoom In

Збільшити

Зменшити

Зменшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Icon Zoom Out

Зменшити

100 %

Відображає документ у його реальному розмірі.

Icon Zoom 100%

Масштаб 100%

Показати все

Відображає всю формулу в максимально можливому розмірі, з уміщенням усіх елементів. Формула зменшується або збільшується, щоб усі елементи формули могли відображатися в робочій області. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування. Команди масштабування та піктограми доступні лише в документах Math, але недоступні для вбудованих об'єктів Math.

Icon Show All

Показати все

Оновити

Ця команда оновлює зображення формули у вікні документа.

Зміни у вікні Команд автоматично оновлюють зображення формули, якщо увімкнено параметр Автоматично оновлювати перегляд.

Icon Update

Оновити

Курсор формули

Цією піктограмою на панелі інструментів ви можете скористатися, щоб увімкнути або вимкнути курсор формули. Якщо курсор формули увімкнено, частину формули, що відповідає місцю, де знаходиться курсор у вікні Команд, буде позначено товстою рамкою.

Icon Formula Cursor

Курсор формули

Символи

Opens the Symbols dialog, in which you can select a symbol to insert in the formula.

Icon Symbols

Символи

Будь ласка, підтримайте нас!