Вигляд

Встановлює масштаб перегляду та визначає, які елементи потрібно зробити видимими. До більшості команд, які можна знайти у вікні Команди, також можна дістатись клацанням миші, якщо у Вас вже відкрита панель «Елементи» через Перегляд - Елементи.

Масштаб

Opens the Zoom & View Layout dialog to let you set the zoom factor to display the current document.

Збільшити

Збільшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Зменшити

Зменшує масштаб відображення формули на 25%. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування.

Показати все

Відображає всю формулу в максимально можливому розмірі, з уміщенням усіх елементів. Формула зменшується або збільшується, щоб усі елементи формули могли відображатися в робочій області. Поточний коефіцієнт масштабування відображається в рядку стану. Вибір доступних варіантів масштабування доступний через контекстне меню. Контекстне меню в робочій області також містить команди масштабування. Команди масштабування та піктограми доступні лише в документах Math, але недоступні для вбудованих об'єктів Math.

Оновити

Ця команда оновлює зображення формули у вікні документа.

Зміни у вікні Команд автоматично оновлюють зображення формули, якщо увімкнено параметр Автоматично оновлювати перегляд.

Автоматично оновлювати перегляд

Автоматично оновлює змінені формули. Якщо не вибрати цю опцію, формула буде оновлюватись лише після вибору команди Перегляд - Оновити або натискання F9.

Вибір

Перед вами список операторів, функцій, символів і параметрів форматування, які можна вставляти у формули.

Рядок стану

Показати або приховати рядок стану внизу вікна.

На весь екран

Показати або приховати меню і панелі інструментів у Writer або Calc. Для виходу з повноекранного режиму натисніть кнопку На весь екран або клавішу Esc.

Будь ласка, підтримайте нас!