Шрифти

Визначає шрифти, які можна застосувати до елементів формули.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть пункт меню Формат - Шрифти


Діалогове вікно Тип шрифту

Шрифти формул

Ви можете визначити шрифти для змінних, функцій, чисел і тексту, який формує елементи ваших формул.

Поля списків діалогового вікна Шрифти відображають типові шрифти для всіх елементів. Щоб змінити ці значення, натисніть кнопку Змінити і оберіть тип елемента. Після цього з’явиться нове діалогове вікно. Виберіть у ньому потрібний шрифт, а потім натисніть кнопку Гаразд. Щоб зробити змінені вами значення типовими, натисніть кнопку Типовий.

note

Якщо вам потрібно виокремити фрагмент тексту шрифтом, що відрізняється від використаного для всього іншого тексту, введіть команду Font у вікні Команд.


Змінні

Ви можете вибрати шрифти для змінних у вашій формулі. Наприклад, у формулі x=SIN(y), x та y є змінними, тому вони будуть відображені призначеним для них шрифтом.

Функції

Виберіть шрифти для назв та властивостей функцій. Наприклад, у формулі x=SIN(y) функцією є =SIN( ).

Цифри

Ви можете вибрати шрифти для чисел у вашій формулі.

Текст

Визначте шрифти для тексту у вашій формулі.

Нетипові шрифти

У цьому розділі діалогового вікна Шрифти ви можете визначити шрифти, якими буде показано інші текстові компоненти формули. Доступні три основних шрифти: Serif (з засічками), Sans (без засічок) і Fixed (моноширинний). Ви можете змінити кожен стандартних базових шрифтів на той, який вам подобається. Можна використовувати будь-який зі встановлених у системі шрифтів. Щоб отримати можливість вибору зі списку, натисніть кнопку Змінити.

Ці нетипові шрифти буде використано, якщо ви встановите інший шрифт, за допомогою команди FONT, записаної у вікні Команд.

З засічками

Ви можете вказати шрифт для використання у форматі шрифт із зарубками. Зарубки являють собою маленькі "орієнтири", які можна побачити, наприклад, в нижній частині великої літери, коли використовується шрифт із зарубками Таймс. Використання таких шрифтів зручне, бо веде погляд читача по прямій і може прискорити читання.

Без засічок

Ви можете вказати шрифт для форматування із зарубками.

Моноширинний

Ви можете вказати шрифт для форматування фіксованих шрифтів.

Змінити

Натисніть на один із пунктів спливного меню для доступу до діалогу Шрифти, де ви зможете визначити шрифт та його атрибути для відповідної формули, а також власні шрифти.

Типовий

Натисніть цю кнопку для збереження ваших змін як типових для усіх нових формул. Після підтвердження змін натисніть кнопку Так.

Діалогове вікно Зберегти як типові

Будь ласка, підтримайте нас!