Приклади формул LibreOffice Math

Нижче наведено список прикладів формул LibreOffice Math.

Символи з індексами

У цьому прикладі пояснено спосіб, у який у LibreOffice Math можна створити символи з індексами. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Символи з індексами

Ось іще один приклад створення символів з індексами у LibreOffice Math. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Символи з індексами

Нижче наведено третій приклад використання LibreOffice Math для створення символів з індексами. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Матриця

Це приклад того, як за допомогою LibreOffice Math можна створити матрицю. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Матриця з різними розмірами шрифту елементів

Ось приклад створення матриці з використанням шрифтів різного розміру за допомогою LibreOffice Math. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Матриця напівжирним шрифтом

Це приклад того, як у LibreOffice Math можна створити матрицю, елементи якої буде відображено напівжирним шрифтом. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Функції

Ось приклад створення функцій за допомогою LibreOffice Math. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Квадратний корінь

Це приклад створення у LibreOffice Math виразу з квадратним коренем. Ви можете скопіювати цей приклад з допомогою буфера до вікна Команд, а потім використовувати його у ваших формулах.

Межі інтегрування і підсумовування, розмір шрифту

Це приклад того, як у формулі LibreOffice Math можна використовувати різні шрифти та розміри шрифтів.

Атрибути

У цьому розділі наведено приклад використання у формулах LibreOffice Math різноманітних атрибутів.

Будь ласка, підтримайте нас!