Лінійки

У створенні слайда допомагають вертикальні та горизонтальні лінійки на лівій і верхній межах робочої області LibreOffice Impress. Ділянки лінійок, що знаходяться в області слайда, білі.

Піктограма Підказка

Коли об'єкт вибирається, його розміри відображаються на лінійках сірими подвійними лініями. Для точної зміни розміру об'єкту перемістите одну з подвійних ліній в нове положення на лінійці.


Якщо на слайді вибирається текстовий об'єкт, на горизонтальній лінійці відображаються відступи і позиції табуляції. Щоб змінити параметри відступів або табуляції для текстового об'єкту, перетягніть маркер відступу або табуляції в нове положення на лінійці.

Можна також перетягнути напрямну з лінійки для спрощення вирівнювання об'єктів на слайді. Щоб вставити напрямну за допомогою лінійки, перетягніть край лінійки на слайд.

Щоб показати або приховати лінійки, виберіть пункт меню Перегляд - Лінійка.

Щоб вказати одиниці вимірювання для лінійки, клацніть лінійку правою кнопкою миші, потім виберіть нову одиницю із списку.

Щоб змінити точку відліку (точку 0) лінійок, перетягніть перетин двох лінійок, розташований у верхньому лівому куті, в робочу область. З'являться вертикальні і горизонтальні напрямні. Продовжуйте перетягування вертикальних і горизонтальних напрямних до досягнення потрібної позиції точки відліку, потім відпустіть кнопку миші. Щоб повернути для точок відліку лінійок значення за умовчанням, двічі натисніть на цьому перетині.

Щоб змінити поля слайда, перетягніть межі білих областей на лінійках.

Будь ласка, підтримайте нас!