Меню

У наступному розділі перераховані теми довідки, які доступні для меню і діалогових вікон.

Піктограма Примітка

Перед використанням команд меню слід вибрати вікно, що містить документ, з яким буде виконуватися робота. Так само потрібно вибрати в документі об'єкт, щоб користуватись пов'язаними з ним командами меню.


Піктограма Попередження

Ці меню залежать від контексту. Тобто доступними будуть лише ті пункти меню, які пов'язані з поточною роботою. Якщо курсор встановлено у тексті, будуть доступні всі пункти меню, необхідні для редагування тексту. Якщо в документі вибрано графічний об'єкт, будуть доступні всі пункти меню, які можна використати для редагування графічних об'єктів.


Файл

Ці команди застосовуються до поточного документа, створюють документ, відкривають існуючий документ або закривають програму.

Зміни

Це меню містить команди для редагування вмісту поточного документа.

Вигляд

This menu contains commands to control the on-screen display of the document, change the user interface and access the sidebar panels.

Вставка

У цьому меню містяться команди, які призначені для вставки нових елементів у документ, наприклад, малюнків, об'єктів, спеціальних символів і файлів.

Формат

Меню містить команди для форматування розмітки та вмісту вашого документа.

Слайд

Це меню містить команди для керування слайдами та навігації по них.

Показ слайдів

Містить команди і параметри для запуску презентації.

Засоби

Містить засоби перевірки правопису, галерею художніх об'єктів, які можна додавати в документ, а також засоби для налаштування меню і установки посилань на програми.

Вікно

Містить команди для керування вікнами документів і їхнім відображенням.

Довідка

Меню "Довідка" дозволяє запускати систему довідки LibreOffice та керувати нею.

Будь ласка, підтримайте нас!