Віддалене керування показом слайдів – Посібник користувача Impress Remote

LibreOffice Impress Remote - застосунок з відкритим кодом, доступний для операційних систем Android і iOS, який дозволяє керувати показом слайдів LibreOffice Impress з мобільного пристрою.

Піктограма Impress Remote

Impress Remote показує на екрані пристрою мініатюри слайдів з відповідними нотатками під ними. Протягніть пальцем по екрану, щоб перейти в презентації вперед або назад. Можна також вивести мозаїку зі слайдів, щоб в потрібний момент перейти безпосередньо до бажаного слайда.

Комп'ютер, на якому запущено презентацію LibreOffice Impress, і мобільний пристрій з'єднуються через Bluetooth або мережу.

Можливості дистанційного керування Impress

Impress Remote - дуже корисний застосунок, який забезпечує керування показом слайдів з деякої відстані від комп'ютера, дозволяючи рухатись під час презентації. Його основні можливості такі:

Вимоги:

Комп'ютер:

Мобільний пристрій:

Звантаження і встановлення Impress Remote на мобільний пристрій

Звантажте Impress Remote з Google Play Store або Apple Store ввівши в полі пошуку “Impress Remote”. Переконайтесь, що знайдено саме Impress Remote від The Document Foundation (TDF). Встановіть Impress Remote на мобільний пристрій так само, як і решту мобільних застосунків.

Параметри дистанційного керування Impress

Запустивши на мобільному пристрої Impress Remote, на сторінці Комп'ютери відкрийте сторінку Налаштування, торкнувшись правого верхнього кута екрана. Доступні такі налаштування:

З'єднання комп'ютера з мобільним пристроєм

Увімкніть Bluetooth як на пристрої, так і на комп'ютері та об'єднайте їх у пару. Зверніться до інструкцій з експлуатації вашого пристрою та операційної системи комп'ютера, щоб дізнатися, як увімкнути Bluetooth, налаштувати ідентифікатор Bluetooth та спарувати пристрої. Після утворення пари мобільний пристрій готовий керувати презентацією.

Крім того, ви можете з'єднати пристрої через мережу (зокрема Wi-Fi). У цьому випадку комп'ютер та пристрій повинні бути під'єднані до однієї мережі.

Увімкнення дистанційного керування Impress у LibreOffice Impress

Для запуску показу слайдів Impress потрібно в Impress увімкнути керування мобільним пристроєм. Це робиться так:

  1. Відкрийте LibreOffice Impress.

  2. Перейдіть на вкладку Засоби – Параметри – LibreOffice Impress – Загальне. Ви маєте побачити вікно, зображене нижче.

  3. В розділі Презентація встановіть позначку Увімкнути дистанційне керування і клацніть Гаразд.

Закрийте LibreOffice Impress і запустіть знову.

Impress General Options Dialog

Керування показом слайдів:

tip

Перед тим як запускати показ слайдів, вимкніть збереження екрана та блокування екрана мобільного пристрою, як зазначено вище. Переконайтеся, що акумулятор мобільного пристрою має достатньо енергії на час показу з увімкненим екраном.


  1. Переконайтеся, що вже встановлений зв'язок між пристроєм та комп'ютером через Bluetooth або мережеве з'єднання.

  2. Відкрийте презентацію, яку хочете показати в LibreOffice Impress.

  3. Відкрийте програму Impress Remote на мобільному пристрої та виберіть Bluetooth ID комп'ютера.

  4. Після того, як ви натиснете ім'я комп'ютера, він автоматично завантажить слайди презентації із нотатками на сторінку Impress Remote.

  5. Натискайте пальцем ліворуч або праворуч на екрані мобільного пристрою, щоб змінити слайди. Нотатки до слайдів розміщені в нижній частині мобільного екрана.

  6. За бажанням встановіть таймер для визначення часу показу кожного слайда з мобільної програми.

  7. Слайди можна також змінювати за допомогою клавіш гучності на мобільному пристрої. Щоб увімкнути цю можливість, відкрийте налаштування та ввімкніть дії клавіші гучності в меню Impress Remote.

Знятки екрана Impress Remote:

Impress Remote: initial thumbnail shown

Alternate mode: all slide thumbnails for direct selection or jumping. The current slide has a red selection cursor

Будь ласка, підтримайте нас!