Використання точок з'єднання

У Impress і Draw ви можете з'єднати дві форми за допомогою лінії, званої сполучна лінія. Коли ви малюєте сполучну лінію між формами, то вона приєднується до кожної форми за допомогою точки з'єднання. Кожна форма типово має кілька точок з'єднання, і розташування цих точок з'єднання залежить від конкретної форми. Ви можете додавати у форму свої власні точки з'єднання і приєднувати до них з'єднувальні лінії.

Додавання та редагування точок з'єднання

  1. Щоб стали видимими наявні точки з'єднання всіх елементів, виконайте одну з таких дій:

  2. Клацніть піктограму Вставити точку з'єднання на панелі інструментів Точки з'єднання.

  3. Виберіть на слайді елемент, до якого потрібно додати точки з'єднання.

  4. Клацніть в середині форми в тому місці, де ви хочете додати нову точку з'єднання.

    Якщо форма заповнена, то ви можете клацнути в будь-якому місці у середині форми. Якщо форма не залита, ви можете вставити точку з'єднання тільки на кордоні. Після того як ви вставили точку з'єднання, ви можете перетягнути її в інше місце в середині форми.

Використовуючи чотири піктограми біля Вставити точку з'єднання, ви обираєте напрямки, які будуть дозволені для сполучної лінії даної точки з'єднання. Для однієї точки з'єднання можна вибрати один або кілька напрямів.

Якщо піктограма Відносне положення точки з'єднання активована при зміні розміру об'єкта, то точка з'єднання теж переміщається, зберігаючи своє положення щодо меж об'єкта.

Якщо піктограма Відносне положення точки з'єднання не активована, то стануть доступними розташовані біля неї піктограми. За допомогою цих піктограм ви можете вказати, де буде знаходитися точка з'єднання при зміні розміру об'єкта.

Будь ласка, підтримайте нас!