Анімовані об'єкти на слайдах презентації

До об'єктів вашого слайда можна застосовувати попередньо призначені анімаційні ефекти.

Щоб застосувати анімаційний ефект до об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт для анімації.

  2. Choose View - Animation, to open the Custom Animation pane in the Sidebar. Click on Add (+) button, and then select an animation effect.

  3. У діалоговому вікні Власна анімація перейдіть на вкладку вибору категорії ефектів. Виберіть бажаний ефект і натисніть кнопку Гаразд.

Для попереднього перегляду анімації натисніть кнопку Відтворити.

note

On Slide Pane an icon appears next to the preview of those slides, which have one or more objects with custom animation. When you present the slide show with the Presenter Console, icon indicates that the next slide has custom animation.


Для застосування та редагування ефекту руху вздовж шляху:

Для об'єкта можлива анімація з переміщенням вздовж шляху. Можна використати як наперед визначені, так і самостійно створені шляхи руху.

При виборі варіантів "Крива", "Багатокутник" або "Довільна лінія" діалогове вікно закривається і можна намалювати власний шлях. Якщо малювання доводиться до кінця, а не скасовується, створений шлях видаляється з документа і вставляється у вигляді ефекту шляху переміщення.

Редагування шляхів руху

Якщо відкрита панель "Ефекти", шляхи руху всіх ефектів поточного слайда відображаються у вигляді прозорого перекриття на слайді. Всі шляхи постійно видимі, що спрощує створення анімації з послідовними шляхами.

Шлях руху виділяється натисканням на нього. Виділений шлях забезпечений мітками - маніпуляторами, його можна переміщати і змінювати його розмір подібно фігурі. Для переходу до режиму редагування точок необхідно двічі клацнути по шляху. Режим редагування точок також активується по меню Зміни - Зміна геометрії або клавішею F8.

Щоб скасувати ефект анімації для об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт, для якого потрібно скасувати ефект анімації.

  2. Виберіть Показ слайдів - Власна анімація.

  3. Натисніть Гаразд.

Будь ласка, підтримайте нас!