Анімовані об'єкти на слайдах презентації

До об'єктів вашого слайда можна застосовувати попередньо призначені анімаційні ефекти.

Щоб застосувати анімаційний ефект до об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт для анімації.

  2. Виберіть Перегляд ▸ Анімація, щоб відкрити панель "Анімація" на бічній панелі. Натисніть кнопку Додати (+), а потім виберіть ефект анімації.

  3. У діалоговому вікні Власна анімація перейдіть на вкладку вибору категорії ефектів. Виберіть бажаний ефект і натисніть кнопку Гаразд.

Для попереднього перегляду анімації натисніть кнопку Відтворити.

note

На Панелі слайдів з'являється піктограма поруч із місцем перегляду тих слайдів, які містять один або кілька об'єктів зі створеною анімацією. Коли Ви демонструєте слайд-шоу за допомогою консолі доповідача, піктограма показує, що наступний слайд анімований.


Для застосування та редагування ефекту руху вздовж шляху:

Для об'єкта можлива анімація з переміщенням вздовж шляху. Можна використати як наперед визначені, так і самостійно створені шляхи руху.

При виборі варіантів "Крива", "Багатокутник" або "Довільна лінія" діалогове вікно закривається і можна намалювати власний шлях. Якщо малювання доводиться до кінця, а не скасовується, створений шлях видаляється з документа і вставляється у вигляді ефекту шляху переміщення.

Редагування шляхів руху

Якщо відкрита панель "Ефекти", шляхи руху всіх ефектів поточного слайда відображаються у вигляді прозорого перекриття на слайді. Всі шляхи постійно видимі, що спрощує створення анімації з послідовними шляхами.

Шлях руху виділяється натисканням на нього. Виділений шлях забезпечений мітками - маніпуляторами, його можна переміщати і змінювати його розмір подібно фігурі. Для переходу до режиму редагування точок необхідно двічі клацнути по шляху. Режим редагування точок також активується по меню Зміни - Зміна геометрії або клавішею F8.

Щоб скасувати ефект анімації для об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт, для якого потрібно скасувати ефект анімації.

  2. Виберіть Показ слайдів - Власна анімація.

  3. Натисніть Гаразд.

Будь ласка, підтримайте нас!