Стрілки

Відкривши панель інструментів Стрілки, можна додавати в слайд або на сторінку прямі лінії, лінії зі стрілками та розмірні лінії.

Піктограма Підказка

За необхідності можна додати стрілку до вже намальованої лінії, вибравши в меню "Формат" команду "Лінія" та вибравши вид стрілки у списку "Стиль".


Лінія

Малює в поточному документі пряму лінію в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія

Лінія зі стрілкою наприкінці

Малює в поточному документі пряму лінію, що закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою наприкінці

Лінія зі стрілкою/колом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується колом, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою/колом

Лінія зі стрілкою/квадратом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується квадратиком, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою/квадратом

Лінія (45°)

Малює пряму лінію, напрями якої обмежуються кутами, кратними 45 градусам.

Піктограма

Лінія (45°)

Лінія зі стрілкою на початку

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою на початку

Лінія з колом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається кружком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія з колом/стрілкою

Лінія з квадратом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається квадратиком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія з квадратом/стрілкою

Розмірна лінія

Малює лінію, обмежену напрямними, на якій показано значення розміру. На розмірних лініях автоматично обчислюються і відображаються лінійні розміри. Щоб намалювати розмірну лінію, відкрийте панель інструментів Стрілки і клацніть значок Розмірна лінія. Перемістіть курсор у точку, в якій повинна починатися лінія, і проведіть її, перетягуючи курсор. Дійшовши до кінця, відпустіть кнопку миші.

Піктограма Підказка

Щоб довжина розмірної лінії збігалася з довжиною сторони найближчого об'єкта, утримуйте клавішу при переміщенні. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.


В LibreOffice Draw, розмірна лінія завжди вставляється на шар під назвою Розмірні лінії. Якщо Ви зробите шар невидимим, то не побачите ніяких розмірних ліній на Вашому рисунку.

Піктограма

Розмірна лінія

Лінія зі стрілками

Малювання в поточному документі прямій лінії зі стрілками на обох кінцях у напрямку перетягування вказівника. Для обмеження напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.

Піктограма

Лінія зі стрілками

Будь ласка, підтримайте нас!