Стрілки

Відкривши панель інструментів Стрілки, можна додавати в слайд або на сторінку прямі лінії, лінії зі стрілками та розмірні лінії.

tip

За необхідності можна додати стрілку до вже намальованої лінії, вибравши в меню "Формат" команду "Лінія" та вибравши вид стрілки у списку "Стиль".


Line

Малює в поточному документі пряму лінію в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line

Лінія

Лінія зі стрілкою наприкінці

Малює в поточному документі пряму лінію, що закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line Ends with Arrow

Лінія зі стрілкою наприкінці

Лінія зі стрілкою/колом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується колом, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line with Arrow/Circle

Лінія зі стрілкою/колом

Лінія зі стрілкою/квадратом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується квадратиком, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line with Arrow/Square

Лінія зі стрілкою/квадратом

Лінія (45°)

Малює пряму лінію, напрями якої обмежуються кутами, кратними 45 градусам.

Icon Line (45°)

Лінія (45°)

Лінія зі стрілкою на початку

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line Starts with Arrow

Лінія зі стрілкою на початку

Лінія з колом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається кружком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line with Circle/Arrow

Лінія з колом/стрілкою

Лінія з квадратом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається квадратиком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Icon Line with Square/Arrow

Лінія з квадратом/стрілкою

Розмірна лінія

Малює лінію, обмежену напрямними, на якій показано значення розміру. На розмірних лініях автоматично обчислюються і відображаються лінійні розміри. Щоб намалювати розмірну лінію, відкрийте панель інструментів Стрілки і клацніть значок Розмірна лінія. Перемістіть курсор у точку, в якій повинна починатися лінія, і проведіть її, перетягуючи курсор. Дійшовши до кінця, відпустіть кнопку миші.

tip

Щоб довжина розмірної лінії збігалася з довжиною сторони найближчого об'єкта, утримуйте клавішу при переміщенні. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.


В LibreOffice Draw, розмірна лінія завжди вставляється на шар під назвою Розмірні лінії. Якщо Ви зробите шар невидимим, то не побачите ніяких розмірних ліній на Вашому рисунку.

Icon Dimension Line

Розмірна лінія

Лінія зі стрілками

Малювання в поточному документі прямій лінії зі стрілками на обох кінцях у напрямку перетягування вказівника. Для обмеження напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.

Icon Line with Arrows

Лінія зі стрілками

Будь ласка, підтримайте нас!