Текст

На панелі інструментів Текст розташовано ряд піктограм, що дозволяють вводити різні типи текстових полів.

Текст

Малює текстове поле в поточному документі на місці клацання або в напрямку перетягування вказівника. Клацніть у будь-якому місці документа, а потім введіть або вставте текст.

Піктограма

Текст

Припасувати текст до рамки

Малює текстове поле в поточному документі на місці клацання або в напрямку перетягування вказівника. Розміри тексту, що вводиться автоматично підлаштовуються під розмір текстового поля. Клацніть кнопкою миші в будь-якому місці документа, а потім введіть або вставте текст.

Піктограма

Припасувати текст до рамки

Виноски

Малює в поточному документі в напрямку переміщення курсора лінію, яка закінчується в прямокутній виносці. Напрямок тексту - горизонтальне. Перетягніть маркер виноски, щоб змінити її розмір. Щоб змінити прямокутну виноску на заокруглену, підведіть курсор до великого кутового маркера і, коли покажчик прийме форму руки, перетягніть маркер. Щоб додати текст, натисніть край виноски і введіть або вставте текст.

Піктограма

Виноски

Підтримка азійських мов

Доступ до цих команд можливий після того, як ви увімкнули підтримку для азійських мов у - Мовні параметри - Мови.

Вертикальна виноска

Піктограма

Малювання в поточному документі лінії, яка закінчується прямокутною виноскою з вертикальним текстом, в напрямку переміщення курсору. Для зміни розміру вікна необхідно перетягти маркер. Для додавання тексту необхідно клацнути по краю виноски і ввести або вставити текст. Для зміни прямокутної виноски на округлу необхідно підвести курсор до великого кутового маркера і, коли покажчик набуде форми руки, перетягти маркер. Доступно тільки при включеній підтримці азійських мов.

Вертикальний текст

Піктограма

Малювання в поточному документі текстового поля з вертикальним текстом в місці клацання або в напрямку переміщення курсору. Клацніть в будь-якому місці документа, а потім введіть або вставте текст. Можна також установити курсор у місці, де повинен бути текст, намалювати текстове поле шляхом переміщення миші при натиснутій кнопці, а потім ввести або вставити текст. Доступно тільки при включеній підтримці азійських мов.

Припасувати вертикальний текст до рамки

Малює текстовий блок з вертикальним напрямом тексту, куди Ви клацаєте або перетягуєте поточний документ. Введений Вами текст автоматично змінює розмір відповідно до розмірів блока. (Увімкніть підтримку Азійського тексту, щоб увімкнути цей значок). Клацніть в будь-якому місці документа, а потім наберіть або вставте свій текст. Ви також можете перемістити курсор туди, куди хочете додати текст, перетягнути блок, а потім набрати або вставити свій текст.

Піктограма

Припасувати вертикальний текст до рамки

Будь ласка, підтримайте нас!