Зміни

Визначає вигляд змін у документі.

Щоб записати або показати зміни у текстовому документі або електронній таблиці, виберіть Зміни - Відстеження змін - Запис або Зміни - Відстеження змін - Показати.

Щоб скористатися цією командою…

Відкрийте текстовий документ, виберіть - LibreOffice Writer - Зміни


Відображення тексту

Визначає параметри відображення записаних змін. Виберіть тип змін, а також відповідний атрибут відображення і колір. В полі перегляду буде показано результат застосування вибраних параметрів відображення.

Вставки / Атрибути

Вказує, як зміни в документі відображаються після вставлення тексту.

Вилучення / Атрибути

Вказує, як зміни в документі відображаються під час видалення тексту. Якщо ви записуєте стирання тексту, текст відображається з вибраним атрибутом (наприклад, з перекресленням) і не видаляється.

Змінені атрибути / Атрибути

Визначає, як зміни текстових атрибутів відображаються у документі. Ці зміни впливають на такі атрибути, як жирний, курсив або підкреслення.

Колір

Можна також вибрати колір для відображення кожного типу записаних змін. Коли ви виберете у списку умову "За автором", колір автоматично призначатиметься LibreOffice, а потім змінюється відповідно до автора кожної зміни.

Змінені рядки

Щоб позначити, які рядки тексту були змінені, можна вказати позначку, яка буде з'являтися на правому або лівому полі сторінки.

Позначка

Визначає, чи позначаються в документі змінені рядки і де саме. Ви можете встановити позначки так, щоб вони завжди виводилися на лівому або правому полі сторінки або на зовнішньому чи внутрішньому полях.

Колір

Вказує колір для виділення змінених рядків у тексті.

Поле попереднього перегляду

Попередній перегляд поточного виділення.

Будь ласка, підтримайте нас!