Сумісність з HTML

Визначає параметри для сторінок HTML.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть - Завантаження/збереження - Сумісність HTML.


Діалогове вікно Параметри ▸ Сумісність з HTML

Розміри шрифту

Use the spin buttons Size 1 to Size 7 to define the respective font sizes for the HTML <font size=1> to <font size=7> tags.

Імпорт

Визначення параметрів для імпорту документів HTML.

Регіональні налаштування "Англійська (США)" для чисел

При імпортуванні чисел з HTML-сторінки символи десяткового роздільника і роздільника тисяч розрізняються залежно від регіональних налаштувань (локалі) HTML-сторінки. Однак буфер обміну не містить інформації про ці налаштування. Наприклад, символи "1.000", скопійовані з веб-сторінки німецькою мовою, найпевніше, слід читати як "одна тисяча", оскільки в німецькій локалізації крапка є роздільником тисяч. При копіюванні з веб-сторінки англійською мовою ті ж символи позначають число 1, як в комбінації "один крапка нуль нуль нуль".

Якщо прапорець не встановлений, числа інтерпретуються відповідно до налаштувань у вікні Параметри мови - Мови - Налаштування локалі в діалоговому вікні "Параметри". Якщо прапорець встановлений, числа інтерпретуються відповідно до локалі "Англійська (США)".

Імпортувати невідомі теги HTML як поля

Поставте цю позначку, якщо бажаєте, щоб теги, не розпізнані LibreOffice, імпортувались як поля. Для відкритого тегу буде створено поле HTML_ON, значенням якого буде назва тегу. Для закритого тегу буде створено HTML_OFF. Під час експорту в HTML ці поля будуть перетворені на теги.

Ігнорувати налаштування шрифтів

Поставте цей прапорець, щоб при імпорті знехтувати всі параметри шрифту. Будуть використовуватися шрифти, визначені у стилі HTML-сторінки.

LibreOffice Basic

Поставте цей прапорець, щоб під час експорту до формату HTML включити команди LibreOffice Basic.

Цей параметр необхідно активувати до створення сценарію LibreOffice Basic, оскільки в іншому випадку він не буде вставлений. Сценарії LibreOffice Basic повинні розміщуватися в заголовку документа HTML. Після створення макросу в інтегрованому середовищі розробки LibreOffice Basic він з'являється в заголовку вихідного тексту документа HTML.

Показувати попередження

Якщо це поле позначено, під час експортування в HTML виводиться попередження, що макроси LibreOffice Basic буде втрачено.

Розмітка друку

Якщо позначити це поле, також експортуватиметься макет друку поточного документа (наприклад, зміст з керованими номерами сторінок і крапками перед ними). Його можна прочитати за допомогою LibreOffice, Mozilla Firefox і MS Internet Explorer.

note

Фільтр HTML підтримує CSS2 (каскадні таблиці стилів 2 рівня) для друку документів. Ці засоби ефективні тільки в тому випадку, якщо активовано експорт макета друку.


Копіювати локальні зображення в Інтернет

Поставте цей прапорець, щоб під час завантаження з використанням FTP автоматично завантажувати на Інтернет-сервер вбудовані зображення. Скористайтесь діалоговим вікном Зберегти як зберегти документ і ввести повний FTP URL як назву файлу в Інтернеті.

warning

Деякі параметри не можна скинути після редагування. Або скасуйте зміни вручну, або натисніть Скасувати і знову відкрийте діалогове вікно Параметри.


Будь ласка, підтримайте нас!