Підтримка платформи Java

У LibreOffice підтримується мова Java, що використовується для виконання програм, аплетів та компонентів на основі архітектури JavaBeans.

Для підтримки Java у LibreOffice слід встановити віртуальну машину Java 2. Після встановлення LibreOffice автоматично з'явиться можливість встановити ці файли, якщо вони ще не встановлені. За потреби можна встановити ці файли прямо зараз.

Щоб запускати програми Java, треба увімкнути підтримку платформи Java у LibreOffice.

Піктограма Примітка

Перед використанням драйвера JDBC вам потрібно додати його шлях класу. Виберіть - LibreOffice - Додатково, і натисніть кнопку Шлях класу. Після того, як ви додасте інформацію про шлях, перезапустіть LibreOffice.


Піктограма Примітка

Ваші зміни на сторінці вкладки - LibreOffice - Додатково будуть використані, навіть коли Java Virtual Machine (JVM, віртуальна машина для платформи Java) вже запущена. Після змін ClassPath потрібно перезапустити LibreOffice. Подібним чином виконуються зміни для - Інтернет - Проксі. Лише два параметри "Проксі HTTP" та "Проксі FTP" і їхні порти не вимагають перезапуску, бо вони будуть визначені, коли ви натиснете Гаразд.


Будь ласка, підтримайте нас!