Сортування та групування

У діалоговому вікні Сортування та групування Конструктора звітів, ви можете визначити поля, які повинні бути відсортовані у вашому звіті, а також поля, що повинні бути разом, щоб сформувати групу. Якщо ви групуєте звіт за певним полем, всі записи з однаковим значенням цього поля будуть зберігатися разом в одній групі.

Поле Групи показує поля впорядковано зверху вниз. Ви можете обрати будь-яке поле, а потім натиснути кнопку Перемістити вгору або Перемістити вниз, щоб перемістити це поле вище або нижче за списком.

Сортування та групування буде застосовуватися згідно зі списком зверху вниз.

За замовчуванням нова група створюється на кожне відмінне значення запису обраного поля. Ви можете змінити цю властивість залежно від типу поля:

  1. Для полів типу Текст, ви можете обрати Початкові символи та ввести кількість n символів в текстовому полі нижче. Записи, в котрих перші n символів ідентичні, будуть згруповані разом.

  2. Для полів типу Дата/Час, ви можете згрупувати записи за однаковими роками, кварталами, місяцями, тижнями, днями, годинами або хвилинами. Ви можете додатково визначити інтервал протягом декількох тижнів та годин: дані за 2 тижні групуються у двотижневі групи, дані за 12 годин групуються у групи по пів дня.

  3. Для полів типу Автонумерація, Валюта, або Номер, ви маєте визначити інтервал.

Коли ви визначаєте тримати разом кілька записів на одній сторінці, у вас є три варіанти:

  1. Ні - межі сторінок не будуть взяті до уваги.

  2. Уся група - друкує верхній колонтитул групи, зміст, та нижній колонтитул групи на одній сторінці.

  3. З першим змістом - друкує верхній колонтитул групи на сторінці тільки якщо перший запис змісту також може бути надрукований на тій же сторінці.

Будь ласка, підтримайте нас!