Перенесення макросу

Помічник перенесення макросів документів бази даних забезпечує перенесення макросів з вкладених документів файлу Base, створеного в попередніх версіях, в область пам'яті для зберігання макросів файлу Base, створеного в більш пізній версії.

Раніше макроси могли бути розміщені тільки в текстових вкладених документах форм та звітів. Тепер вони також можуть бути збережені безпосередньо в файлі Base. Це означає, що тепер макроси, що містяться в файлах Base, можуть бути викликані з будь-якого підлеглого компонента: з форм, звітів, конструктора таблиць, конструктора запитів, конструктора зв'язків, представлення даних таблиці.

Проте з технічної точки зору одночасне зберігання макросу у файлі Base та вкладених в нього документах неможливе. Отже, якщо ви хочете приєднати деякі нові макроси до файлу Base, в якому вже присутні макроси, що зберігаються у вкладених документах, ви повинні перенести старий макрос в область зберігання макросів файлу Base.

Помічник перенесення макросів документів бази даних може переміщувати макроси в область зберігання макросів у Base файлах. Ви можете вивчити макроси та редагувати їх за необхідності.

Наприклад, цілком можлива така ситуація, що макроси із вкладених документів мають однакові імена модулів та імена макросів. Після того, як ви перемістили макроси в одну загальну область зберігання, ви повинні відредагувати макроси, щоб зробити імена унікальними. Помічник не може це зробити.

Помічник може створити резервну копію файлу Base в будь-якій директорії на ваш розсуд. Помічник змінює початковий файл Base. Резервна копія залишається не змінною.

Назад

Перегляд вибраного у діалоговому вікні на попередньому кроці. Поточні параметри залишаються без змін. Ця кнопка може бути активною тільки з другої сторінки.

Далі

Клацніть кнопку Далі, після чого помічник застосує параметри поточного діалогового вікна і перейде до наступного кроку. Якщо ви досягли останнього кроку, ця кнопка матиме назву Створити.

Завершити

Застосовує всі зміни і закриває вікно помічника.

Скасувати

При натисканні кнопки Скасувати діалогове вікно закривається без збереження зроблених змін.

Скасувати

Закриває вікно і скасовує усі зміни.

Будь ласка, підтримайте нас!