Відсутній елемент

При відкритті запиту, таблиці або поля з якого більше не існують, відкривається діалогове вікно Відсутній елемент. Воно містить назву таблиці або поля, що не вдалось обробити, та надає вам можливість обрати як продовжити виконання процедури.

Щоб скористатися цією командою…

У вікні файлу бази даних натисніть значок Запити і виберіть команди Зміни - Редагування.
Якщо поля посилань більше не існують, виводиться таке діалогове вікно.


Як продовжити?

Є три варіанти відповіді на це питання:

Ви справді хочете відкрити цей запит у графічному представленні?

Дозволяє відкрити запит в конструкторі, попри відсутні елементи. Ця опція також дозволяє вказати, чи потрібно ігнорувати інші помилки.

Запит відкривається в режимі конструктора (графічний інтерфейс). Відсутні таблиці показані порожніми, а недійсні поля з їх (недійсними) іменами відображаються в списку полів. Це дає змогу працювати саме з тими полями, які викликали помилку.

Відкрити запит у вигляді SQL

Дозволяє відкрити вікно конструктора запитів у режимі SQL та обробити запит в якості SQL коду. Вийти з режиму SQL коду можна тільки після того, як інструкція LibreOffice буде повністю інтерпретована (це можливо тільки при використанні в запиті таблиць або полів, що дійсно існують).

Не відкривати запит

Дозволяє скасувати процедуру і вказати, щоб відкриття запиту не виконувалося. Цей параметр відповідає функції кнопки Скасувати.

Нехтувати подібними помилками

Якщо ви обрали перший варіант та хочете відкрити цей запит в графічному поданні, попри відсутні елементи, то можете вказати ігнорування інших помилок. Отже, під час цього відкривання повідомлення про помилки не будуть показані навіть, коли запит не можна правильно інтерпретувати.

Будь ласка, підтримайте нас!