Помічник листів

Запускає помічника для шаблона листа. Цей шаблон можна застосовувати як для ділового, так і для особистого листування.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Файл - Помічник - Лист.


Комплект LibreOffice включає зразки шаблонів особистих та ділових листів, які за допомогою помічника можна налаштувати відповідно до власних потреб. Помічник дозволяє послідовно створити шаблон документа з різними параметрами розмітки та дизайну. Попередній перегляд дозволяє побачити, який вигляд матиме готовий лист з заданими параметрами.

Помічник дозволяє в будь-який момент змінити записи і параметри. Крім того, можна пропустити цілу сторінку або навіть всі сторінки помічника; при цьому поточні параметри (або типові параметри) залишаться в силі.

Помічник листів - Дизайн сторінки

Вказується тип створюваного листа: особистий чи діловий. Усі параметри, доступні на наступних сторінках помічника, будуть залежати від цього вибору.

Піктограма Примітка

Створюючи діловий лист, ви можете вибирати різноманітні елементи, які зазвичай не використовують в особистих листах (наприклад, рядок теми). Якщо вибрати для листа параметр Особистий, то деякі сторінки, що містять елементи, властиві діловим листам, не будуть включені в діалогове вікно помічника.


Помічник листів - Макет фірмового бланка

Дозволяє вказати елементи, які вже надруковані на бланку. Ці елементи не друкуються, а відповідні ділянки при друці лишаються чистими.

Помічник листів - Елементи для друку

Задає елементи, які буде включено в шаблон листа.

Помічник листів - Отримувач та відправник

Вказуються відомості про відправника та отримувача.

Помічник листів - Нижній колонтитул

Вказуються відомості, що будуть включені в область нижнього колонтитула.

Помічник листів - Назва та розташування

Вказується, де і з якою назвою слід зберегти документ і шаблон.

Назад

Дозволяє переглянути варіанти, які вибрані на попередніх етапах. Поточні параметри буде збережено.

Далі

Збереження поточних параметрів і перехід до наступної сторінки.

Завершити

Відповідно до вибраних варіантів помічник створює новий шаблон документа і зберігає його на жорсткому диску. Новий документ у LibreOffice створюється на основі наявних шаблонів і з назвою "Без назви X" (де X - порядковий номер); новий документ виводиться в робочій області.

Піктограма Примітка

LibreOffice зберігає поточні параметри помічника відповідно до вибраного шаблона. При наступному запуску помічника ці параметри будуть використані як типові.


Будь ласка, підтримайте нас!