Отримання підтримки

За підтримкою звертайтесь на the LibreOffice website.

Огляд наявних сервісів підтримки міститься у файлі Readme з каталогу LibreOffice .

Сторінки іншомовної підтримки

Проекти локалізації LibreOffice пропонують сторінки підтримки різними мовами. Знайдіть огляд мовних проектів на LibreOffice website. Ви також можете знайти довідку і підтримку англійською на LibreOffice website.

Списки листування

Спитайте про LibreOffice, зверніться по допомогу до волонтерів, та обговорюйте теми у загальнодоступних поштових списках розсилки. Ви можете знайти багато загальних та тематичних списків розсилки на сайті LibreOffice за адресою www.libreoffice.org.

Форум

Заходьте на веб-форуми, щоб спитати або відповісти на питання про LibreOffice. Тисніть Довідка - Отримати допомогу в Інтернеті щоб зайти на форум Вашою мовою.

Безпека

Якщо у Вас є сумніви щодо безпечності використання цього програмного забезпечення, Ви можете звернутись до розробників на загальний список розсилки. Якщо Ви бажаєте обговорити будь-яку версію з іншими користувачами, надішліть електронного листа на загальний список розсилки users@libreoffice.org.

Звантаження

Останню версію LibreOffice можна завантажити з www.libreoffice.org/download/.

Документація

Ви можете завантажити документацію у вигляді PDF файлів, інструкції та керівництва з сайту LibreOffice documentation.libreoffice.org. Отримати доступ до сайту документації можна також через меню Довідка – Посібники користувача.

Беріть участь і залишайте відгуки

Якщо ви бажаєте стати активним учасником спільноти LibreOffice, запрошуємо вас залишати відгуки, обговорювати функції, пропонувати покращення, писати власні статті в розділи "Часті питання", створювати посібники, навчальні відеоматеріали тощо.

Відвідайте сторінку Взяти участь(Get involved) і перейдіть за посиланням для учасників.

Будь ласка, підтримайте нас!