Отримання підтримки

За підтримкою звертайтесь на the LibreOffice website.

Огляд наявних сервісів підтримки міститься у файлі Readme з каталогу LibreOffice .

Сторінки іншомовної підтримки

Проекти локалізації LibreOffice пропонують сторінки підтримки різними мовами. Знайдіть огляд мовних проектів на LibreOffice website. Ви також можете знайти довідку і підтримку англійською на LibreOffice website.

Списки листування

Спитайте про LibreOffice, зверніться по допомогу до волонтерів, та обговорюйте теми у загальнодоступних поштових списках розсилки. Ви можете знайти багато загальних та тематичних списків розсилки на сайті LibreOffice за адресою www.libreoffice.org.

Форум

Заходьте на веб-форуми, щоб спитати або відповісти на питання про LibreOffice. Тисніть Довідка - Отримати допомогу в Інтернеті щоб зайти на форум Вашою мовою.

Безпека

Якщо Ви занепокоєні щодо питань безпеки при використанні цього програмного забезпечення, Ви можете звернутись до розробників за загальним списком розсилки. Якщо Ви бажаєте обговорити будь-яку тему з використання ПЗ із іншими користувачами, надішліть електронного листа на загальний список розсилки users@global.libreoffice.org.

Звантаження

Останню версію LibreOffice можна завантажити з www.libreoffice.org/download/.

Документація

Ви можете завантажити документацію у вигляді PDF файлів, інструкції та керівництва з сайту LibreOffice documentation.libreoffice.org. Отримати доступ до сайту документації можна також через меню Довідка – Посібники користувача.

Беріть участь і залишайте відгуки

Якщо ви бажаєте стати активним учасником спільноти LibreOffice, запрошуємо вас залишати відгуки, обговорювати функції, пропонувати покращення, писати власні статті в розділи "Часті питання", створювати посібники, навчальні відеоматеріали тощо.

Відвідайте сторінку Взяти участь(Get involved) і перейдіть за посиланням для учасників.

Будь ласка, підтримайте нас!