Особливі властивості поля форматованого вводу

Форматування: можна задати властивість Форматування, натиснувши кнопку...в рядку Форматування діалогового вікна Властивості: Поле з форматуванням. Буде відкрито діалогове вікноФормат чисел.

Якщо поле з форматуванням пов'язане з текстовим полем бази даних, записи в цьому полі будуть розглядатися як текстові. Якщо поле з форматуванням пов'язане з полем бази даних, яке може бути показане як число, введені дані будуть розглядатися як числа. Дата і час також обробляються системою як числа.

Найменше значення і Найбільше значення: Можна ввести найменше і найбільше значення для поля з форматуванням. Найменше і найбільше значення визначають виведення наявних даних (приклад: найменше значення дорівнює 5, пов'язане поле бази даних містить ціле значення 3; виведено буде 5, але значення в базі даних не зміниться) і введення нових даних (приклад: найбільше значення дорівнює 10, користувач вводить 20; введене виправляється і в базу даних записується значення 10). Якщо в цих полях не введено найменше значення і найбільше значення, обмеження застосовані не будуть. Для полів з форматуванням, які пов'язані з текстовим полем бази даних, ці два значення і типове значення не застосовуються.

Типове значення: це значення задається для нових записів як типове значення.

Будь ласка, підтримайте нас!