Оновлення розширень

Натисніть на кнопку Перевірити наявність оновлень у вікні Керування розширеннями для перевірки наявності оновлень усіх встановлених розширень. Для перевірки оновлень лише вибраних розширень клацніть правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню, а потім оберіть Оновити.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Засоби - Керування розширеннями і натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень.


Коли Ви натискаєте кнопку Перевірити наявність оновлень або обираєте команду Оновити, з'являється діалог "Оновлення розширення" і одразу починається перевірка наявності оновлень.

Під час перевірки оновлень Ви бачите індикатор виконання. Зачекайте до появи повідомлень у діалоговому вікні або натисніть кнопку "Відміна" для скасування перевірки оновлень.

Якщо оновлень немає, Ви побачите відповідне повідомлення. Закрийте діалог.

Якщо оновлення доступні, їх встановлення можна виконати автоматично або ж із певними діями, виконаними вручну.

Діалогове вікно "Оновлення розширення" може містити записи, які неможливо буде вибрати, тому щодо них автоматичне оновлення не буде виконано.

Після натиснення кнопки "Встановити" з'являється діалогове вікно "Завантаження та встановлення".

Потім завантажуються усі розширення, які можна завантажити безпосередньо. Хід виконання показано у діалоговому вікні "Завантаження та встановлення". Якщо окреме розширення неможливо завантажити, з'явиться відповідне повідомлення. Завантаження інших розширень буде продовжено.

Деякі розширення позначені фразою "оновлення за допомогою переглядача тенет". Ці розширення неможливо завантажити з вікна "Керування розширеннями". Для завантаження оновлення такого розширення необхідно відкрити переглядач тенет (браузер) і зайти на відповідний сайт. На цьому сайті для завантаження розширення можуть знадобитись додаткові дії користувача. Після завантаження Вам потрібно встановити розширення вручну, наприклад, двічі клацнувши на піктограмі розширення у навігаторі файлів.

Розширення, помічені як "оновлення за допомогою переглядача тенет", через Керування розширеннями спрямують веб-браузер на відповідний сайт. Це відбувається при закритті діалогового вікна після завантажень інших оновлень розширень. Якщо розширення, які можна завантажити напряму, відсутні, веб-браузер запускається одразу.

Після завантаження останнього розширення починається процес встановлення. Спочатку видаляються всі встановлені розширення, для яких можливо успішно завантажити оновлення. Потім встановлюються оновлені розширення. У випадку виникнення помилки з'являється повідомлення про невдале встановлення, але дія продовжує виконуватись.

Якщо всі оновлення були виконані, діалог "Завантаження та встановлення" повідомить про їх закінчення. Ви можете перервати процес завантаження і оновлення, натиснувши кнопку Перервати оновлення.

Показати всі оновлення

В діалоговому вікні за замовчуванням показано лише завантажувані розширення. Для перегляду інших розширень і повідомлень про помилки відмітьте пункт Показати всі оновлення.

Будь ласка, підтримайте нас!