Навігатор для Складених документів

У складеному документі, ви можете перемикати Навігатор між звичайним виглядом та виглядом складення.

Навігатор містить перелік основних компонентів складеного документа. Якщо ви наведете вказівник на назву вкладеного документа у переліку, то побачите повний шлях до цього вкладеного документа.

У Навігаторі складеного документа ви побачите наступні піктограми:

Перемкнути вигляд навігатора

Перемикання між видом складення та звичайним видом.

Піктограма

Перемкнути вигляд навігатора

Змінити

Змініть вміст компонента, вибраного в переліку Навігатора. Якщо вибрано файл, він відкривається для редагування. Якщо вибрано покажчик, буде відкрито діалогове вікно Покажчик.

Піктограма

Змінити

Оновити

Натисніть та оберіть вміст, який потрібно оновити.

Піктограма

Оновити

Вибране

Оновлює вміст виділення.

Покажчики

Оновлює всі покажчики.

Зв'язки

Оновлює всі посилання.

Все

Оновлює увесь вміст.

Змінити зв'язок

Команда, що виявляється клацанням правою кнопкою миші на вставленому файлі у Навігаторі. Змінює властивості посилання для вибраного файлу.

Вставити

Вставляє файл, покажчик або новий документ у складений документ.

Піктограма Підказка

Ви також можете вставляти файли у складений документ, перетягнувши файл зі свого робочого столу та відпустивши його на вигляд складення Навігатора.


Піктограма

Вставити

Покажчик

Вставляє покажчик або зміст у складений документ.

Файл

Вставляє один або декілька наявних файлів у складений документ.

Новий документ

Створює та вставляє новий вкладений документ. При створенні нового документа, вам буде запропоновано ввести назву файлу та місце, де ви хочете зберегти документ.

Текст

Вставляє новий абзац у складеному документі, де ви можете ввести текст. Ви не можете вставити текст поруч з наявним текстовим записом у Навігаторі.

Зберігати також і вміст

Зберігає копію вмісту пов'язаних файлів у складеному документі. Це гарантує наявність поточного вмісту, коли неможливо отримати доступ до пов'язаних файлів.

Піктограма

Зберігати також і вміст

Пересунути вгору

Переміщує вибраний елемент на одну позицію вгору у списку Навігатора. Ви також можете переміщувати записи, перетягуючи їх у списку. Якщо ви перетягнете один текстовий розділ на інший, вони об'єднаються.

Піктограма

Пересунути вгору

Пересунути вниз

Переміщує вибраний елемент на одну позицію вниз у списку Навігатора. Ви також можете переміщувати записи, перетягуючи їх у списку. Якщо ви перетягнете один текстовий розділ на інший, вони об'єднаються.

Піктограма

Пересунути вниз

Вилучити

This command is found by right-clicking an item in the Navigator. Deletes the selection from the Navigator list and the master document, but does not delete the subdocument file.

Будь ласка, підтримайте нас!