Можливості LibreOffice Draw

LibreOffice Draw дозволяє створювати малюнки різної складності і експортувати їх з використанням декількох загальноприйнятих форматів зображень. Крім того, у малюнки можна вставляти таблиці, діаграми, формули та інші елементи, створені в програмах LibreOffice.

Векторна графіка

Об'єкти векторної графіки створюються у LibreOffice Draw з використанням ліній і кривих, визначених з допомогою математичних векторів. Вектори описують лінії, еліпси, багатокутники відповідно до їх геометрії.

Створення тривимірних об'єктів

З допомогою LibreOffice Draw можна створювати прості об'ємні об'єкти, наприклад куби, сфери і циліндри і навіть змінювати освітлення об'єктів.

Сітки і напрямні

Сітки і напрямні допомагають візуально вирівняти об'єкти в малюнку. Можна також вибрати прив'язку об'єкта до лінії сітки, напрямної або до краю іншого об'єкта.

Зв'язування об'єктів для відображення зв'язків

Ви можете з'єднувати об'єкти в LibreOffice Draw спеціальними лініями -з'єднувачами, щоб показати залежності між об'єктами. З’єднувачі приєднуються до точок склеювання на графічних об’єктах і залишаються прикріпленими при переміщенні об’єктів. З'єднувачі корисно використовувати для створення організаційних схем та технічних діаграм.

Відображення розмірів

На технічних діаграмах часто вказуються розміри об'єктів на кресленні. У LibreOffice Draw розмірні лінії можуть використовуватися для розрахунку і відображення лінійних розмірів.

Галерея

Галерея містить зображення, анімаційні, звукові та інші елементи, які можуть бути вставлені в малюнки або в інші програми LibreOffice.

Формати графічних файлів

Програма LibreOffice Draw дозволяє експортувати файли у різних графічних форматах, наприклад BMP, GIF, JPG і PNG.

Будь ласка, підтримайте нас!