Можливості LibreOffice Draw

LibreOffice Draw дозволяє створювати малюнки різної складності і експортувати їх з використанням декількох загальноприйнятих форматів зображень. Крім того, у малюнки можна вставляти таблиці, діаграми, формули та інші елементи, створені в програмах LibreOffice.

Векторна графіка

Об'єкти векторної графіки створюються у LibreOffice Draw з використанням ліній і кривих, визначених з допомогою математичних векторів. Вектори описують лінії, еліпси, багатокутники відповідно до їх геометрії.

Створення тривимірних об'єктів

З допомогою LibreOffice Draw можна створювати прості об'ємні об'єкти, наприклад куби, сфери і циліндри і навіть змінювати освітлення об'єктів.

Сітки і напрямні

Сітки і напрямні допомагають візуально вирівняти об'єкти в малюнку. Можна також вибрати прив'язку об'єкта до лінії сітки, напрямної або до краю іншого об'єкта.

Зв'язування об'єктів для відображення зв'язків

Об'єкти LibreOffice Draw можуть бути пов'язані спеціальними сполучними лініями для відображення зв'язків між об'єктами. Ці лінії прикріплюються до точок з'єднання на мальованих об'єктах і переміщуються разом з ними. Сполучні лінії корисні при створенні організаційних блок-схем і технічних діаграм.

Відображення розмірів

На технічних діаграмах часто вказуються розміри об'єктів на кресленні. У LibreOffice Draw розмірні лінії можуть використовуватися для розрахунку і відображення лінійних розмірів.

Галерея

Галерея містить зображення, анімаційні, звукові та інші елементи, які можуть бути вставлені в малюнки або в інші програми LibreOffice.

Формати графічних файлів

Програма LibreOffice Draw дозволяє експортувати файли у різних графічних форматах, наприклад BMP, GIF, JPG і PNG.

Будь ласка, підтримайте нас!