Відсутній елемент

Якщо відкривається запит, у якому більше не існує таблиця або поле, з’являється діалогове вікно Відсутній елемент. У ньому зазначається відсутня таблиця або поле, яке неможливо інтерпретувати, і можна вирішити, як продовжити роботу.

Щоб скористатися цією командою…

У вікні файлу бази даних натисніть значок Запити і виберіть команди Зміни - Редагування.
Якщо поля посилань більше не існують, виводиться таке діалогове вікно.


Як продовжити?

Пропонується три варіанти відповіді:

Справді відкрити запит у графічному вигляді?

Дозволяє відкрити запит у Конструкторі попри відсутність елементів. Цей варіант також дозволяє вказати, чи потрібно нехтувати інші помилки.

Запит відкривається в Конструкторі (графічний інтерфейс). Пропущені таблиці відображаються порожніми, а недійсні поля - їхніми (недійсними) назвами у списку полів. Це дозволяє працювати саме з тими полями, які спричинили помилку.

Відкрити запит у вигляді SQL

Дозволяє змінювати запит у режимі SQL і інтерпретувати запит як чистий SQL. Вийти з режиму чистого SQL можна лише тоді, коли оператор LibreOffice повністю інтерпретовано (це можливо, тільки якщо використані в запиті таблиці або поля дійсно існують).

Не відкривати запиту

Дозволяє скасувати процедуру та вказати, що запит не слід відкривати. Ця опція відповідає натисканню діалогової кнопки Скасувати.

Нехтувати подібні помилки

Якщо ви вибрали перший варіант, але все ж хочете відкрити запит у графічному поданні, попри відсутність елементів, ви можете вказати, чи нехтуватимуться інші помилки. Після цього в поточному процесі відкривання, якщо запит неможливо правильно інтерпретувати, не виводитиметься жодне повідомлення про помилку.

Будь ласка, підтримайте нас!