Тип діаграми: стовпчикова і лінійчаста

На першій сторінці майстра діаграм можна вибрати тип діаграми.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Вставка - Діаграма....

Icon

Вставка діаграми


Стовпчик

У цьому типі представлена гістограма з вертикальними смугами. Висота кожної смуги пропорційна її значення. Вісь X служить для відображення категорій. На осі Y відображається значення для кожної категорії.

"Стандартний" підтип - в цьому підтипи відображаються всі значення даних, які належать сусіднім категоріям. В основному відображаються окремі абсолютні значення, порівнювані з усіма іншими значеннями.

Тип "з накопиченням" - в цьому підтипі значення даних кожної категорії відображаються один над одним. В основному відображається загальне значення категорії і окремий внесок кожного значення в межах своєї категорії.

Тип "з відсотками" - цей підтип використовується для відображення відносного відсотка кожного значення даних від загального значення категорії. Як правило, використовується відносний внесок кожного значення у загальне значення категорії.

Є можливість активації тривимірного виду значень даних. Використання "реалістичної" схеми забезпечує найкращий тривимірний вигляд. При використанні "простої" схеми отриманий вид діаграми аналогічний поданням в інших продуктах Office.

Для тривимірних діаграм можна вибрати одну з таких форм значення даних: прямокутник, циліндр, конус і піраміда.

Лінійчата

У цьому типі представлена гістограма з горизонтальними смугами. Довжина кожної смуги пропорційна її значенню. Вісь Y служить для відображення категорій. На ній відкладається значення кожної категорії.

Підтипи збігаються з підтипами стовпчикової діаграми.

Будь ласка, підтримайте нас!