Вибір формату

Використовується для форматування вибраного об'єкта.Залежно від вибраного об'єкту при виборі цієї команди відкриваються діалогові вікна, які також можна викликати за допомогою наступних команд меню Формат:

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Формат – Форматувати вибране (Діаграми)


Область побудови діаграми

Дозволяє відкрити діалогове вікно Область побудови діаграми, в якому можна змінити властивості області побудови діаграми. Область побудови діаграми являє собою вертикально розташоване тло позаду даних діаграми.

Область діаграми

Використовується для відкриття діалогового вікна Область діаграми, в якому можна змінити властивості області діаграми. Область діаграми служить тлом для всіх елементів діаграми.

Основа діаграми

Служить для виклику діалогового вікна Основа діаграми, в якому змінюють властивості основи діаграми. Основа діаграми - це нижня область в об'ємних діаграмах. Ця функція доступна тільки для тривимірних діаграм.

Заголовок

Дозволяє змінити параметри вибраного заголовка.

Легенда

Дозволяє встановити межу, область та атрибути символів легенди.

Вісь X

Відкриття діалогового вікна, в якому можна змінити властивості вибраної осі.

Вісь Y

Відкриває діалогове вікно Y для зміни властивостей осі Y.

Сітка

Відкриває діалогове вікно Сітка для установки параметрів сітки.

Точка даних

У цьому діалоговому вікні можна змінити властивості обраної точки даних. Це діалогове вікно виводиться в тому випадку, якщо при виборі Формат - Вибір формату виділена єдина точка даних. Деякі пункти меню доступні тільки для двовимірних або тривимірних графіків.

Ряд даних

Ця команда використовується для зміни властивостей вибраного ряду даних. Це діалогове вікно виводиться в тому випадку, якщо при виборі Формат - Вибір формату виділений єдиний ряд даних. Деякі пункти меню доступні тільки для двовимірних або тривимірних графіків.

Скинути

Скинути зміни, внесені в поточну вкладку, до того стану, який був при відкритті цього діалогового вікна.

Будь ласка, підтримайте нас!