Функції LibreOffice Calc

LibreOffice Calc є додатком для роботи з електронними таблицями, з допомогою якого можна виконувати розрахунки, аналізувати та управляти даними. Крім того, з його допомогою можна імпортувати і редагувати таблиці Microsoft Excel.

Обчислення

У LibreOffice Calc передбачені функції, в тому числі статистичні та фінансові функції, які можна використовувати для створення формул і виконання складних розрахунків.

Для створення формул можна також використовувати помічник з функцій.

Розрахунки "що-якщо"

Ця функція дозволяє негайно відображати результати змін одного з показників, якщо при розрахунку використовуються кілька показників. Наприклад, при зміні часового періоду, що використовується для розрахунку позики, можна простежити його вплив на процентні ставки або виплати за позикою. Крім того, ця функція дозволяє управляти великими таблицями за допомогою різних стандартних сценаріїв.

Функції бази даних

Електронні таблиці можна використовувати для впорядкування, зберігання та фільтрування даних.

LibreOffice Calc дозволяє перетягувати таблиці з баз даних або використовувати таблиці в якості джерела даних для створення стандартних листів у LibreOffice Writer.

Упорядкування даних

За допомогою миші можна легко налаштувати електронні таблиці: відобразити або приховати діапазони даних, змінити форматування діапазонів за певними умовами або розрахувати проміжні та загальні підсумки.

Динамічні діаграми

LibreOffice Calc дозволяє представляти дані таблиці динамічних діаграм, які оновлюються при кожній зміні даних.

Відкриття і збереження файлів Microsoft

Фільтри LibreOffice можна використовувати для перетворення файлів Excel, а також для відкриття та збереження документів у різних форматах.

Будь ласка, підтримайте нас!