Форматування чисел як тексту

У LibreOffice Calc можна форматувати числа як текст. Відкрийте контекстне меню комірки або діапазону комірок і виберіть Формат комірок - Числа, потім у списку Категорія виберіть значення "Текст". Всі числа, що вводитимуться потім у відформатований таким чином діапазон, розпізнаються як текст. Ці "числа" вирівнюються за лівим краєм, так само як і інший текст.

Якщо спробувати змінити формат на текстовий після того, як в комірку вже були введені звичайні числа, вони залишаться звичайними числами. Подібне перетворення неможливе. "Текстовими" можуть стати лише числа, які введені або змінені пізніше.

Для безпосереднього введення числа у текстовому форматі слід спочатку ввести апостроф ('). Наприклад, щоб ввести роки в заголовках стовпців, слід ввести '1999, '2000 і '2001. Апостроф не виводиться в комірці, він служить тільки для розпізнавання запису як тексту. Це корисно, наприклад, при введенні телефонних номерів або поштових індексів, що починаються з нуля (0), оскільки в звичайних числових форматах нуль (0) на початку послідовності цифр видаляється.

Будь ласка, підтримайте нас!