Друк аркушів у альбомному форматі

У поданні Перегляд - Поділ на сторінки передбачено ряд інтерактивних параметрів друку аркуша. Перетягніть роздільні лінії, щоб визначити діапазон комірок для друку на кожній сторінці.

Для друку в альбомному форматі виконайте такі кроки:

 1. Перейдіть на аркуш для друку.

 2. Choose Format - Page Style.

  Ця команда не відображається, якщо увімкнено захист аркуша. У цьому випадку клацніть піктограму Змінити документ на панелі Стандартна.

 3. Відкрийте вкладку Сторінка. Виберіть Альбомну орієнтацію і натисніть кнопку Гаразд.

 4. Виберіть команду Файл - Друк. Буде відкрито діалогове вікно Друк.

  Залежно від драйвера принтера і операційної системи може знадобитися натиснути кнопку Властивості, щоб змінити орієнтацію друку на альбомну.

 5. У діалоговому вікні Друк на вкладці Загальне виберіть вміст для друку:

  Усі аркуші - виконується друк всіх аркушів.

  Вибрані аркуші - виконується друк вибраних аркушів. Друкує всі аркуші з вибраними іменами (у нижній частині вкладки аркушів). Щоб змінити цей вибір, можна натиснути клавішу клацнувши на імені аркуша.

  Вибрані комірки - виконується друк усіх вибраних комірок.

 6. На сторінках, зазначених вище, можна вибрати діапазон сторінок для друку:

  Усі сторінки - виконується друк всіх отриманих сторінок.

  Сторінки - введіть сторінки для друку. Сторінки також будуть пронумеровані починаючи з першого аркуша. Якщо у режимі розмітки сторінки видно, що аркуш 1 буде надрукований на 4 сторінках, а потрібно надрукувати перші дві сторінки аркуша 2, введіть тут значення 5-6.

Якщо в меню Формат - Області друку було визначено один або кілька діапазонів друку, то буде надруковано тільки вміст цих діапазонів.

Будь ласка, підтримайте нас!