Переміщення комірки перетягуванням

Коли перетягуєте виділення комірок, рядків або стовпців у таблиці Calc, комірки (в тому числі у виділених рядках і стовпцях, як правило, замінюють комірки, наявні в області, куди виконано перетягування. Це нормальний режим заміни.

Зверніть увагу, щоб перетягнути всі рядки або стовпці, виділіть рядки або стовпці, які ви хочете перемістити (або копіювати), а потім почніть перетягування виділених комірок, а не з заголовків рядків або стовпців (з комірок буде знято виділення).

Режим вставки активується в момент відпускання кнопки миші при натиснутій клавіші .

  1. В режимі вставки наявні комірки переміщуються вправо або вниз, а переміщені комірки вставляються в звільнені позиції без перезапису.

  2. Навколишнє поле переміщених комірок в режимі вставки виглядає по-різному.

    У режимі заміни навколо виділеної області з'являться всі чотири кордону. У режимі вставки при зсуві кінцевого фрагмента праворуч з'явиться тільки ліва межа. При зсуві кінцевих комірок вниз появиться тільки верхня межа.

    Зсув цільової області вправо або вниз при переміщенні на одному аркуші залежить від відстані між вихідними і кінцевими осередками. При переміщенні на інший аркуш це залежить від кількості комірок по горизонталі або вертикалі у переміщуваній області.

  3. При переміщенні комірок в режимі вставки в межах одного рядка (тільки горизонтально) після вставки комірок усі комірки переміщуються вліво для заповнення вихідної області.

В обох режимах для вставки копії або самого посилання можна відпускати кнопку миші, утримуючи натиснутою клавішу або комбінації клавіш +Shift.

Натискання клавіш при відпущеній кнопці миші

Результат

Без клавіші

Переміщені комірки замінюють комірки цільової області. Вихідні комірки видаляються.

Клавіша

Скопійовані комірки замінюють комірки цільової області. Вихідні клітинки залишаються без змін.

Комбінація клавіш +Shift

Клітинки у цільовій області замінюються посиланнями на вихідні комірки. Вихідні клітинки залишаються без змін.

Клавіша

Переміщені комірки зсувають комірки цільової області вправо або вниз. Вихідні комірки видаляються, за винятком переміщень на одному аркуші в межах одних і тих же рядків.

При переміщенні на одному аркуші в межах одних і тих же рядків клітинок у цільовій області зсуваються вправо, після чого для заповнення вихідної області зсувається весь ряд.

Комбінація клавіш

При копіюванні комірок комірки цільової області зсуваються вправо або вниз. Вихідні комірки залишаються без змін.

Комбінація клавіш +Shift

При вставці посилань на вихідні клітинки клітинки цільової області зсуваються вправо або вниз. Вихідні клітинки залишаються без змін.


Будь ласка, підтримайте нас!