Форматування робочих аркушів

Форматування тексту в електронній таблиці

  1. Виберіть текст, що підлягає форматуванню.

  2. Виберіть потрібні параметри тексту на панелі Форматування або виберіть команду Формат - Комірки. Відкриється діалогове вікно Формат комірок, в якому на вкладці Шрифт можна вибрати різні атрибути тексту.

Форматування чисел в електронній таблиці

  1. Виберіть комірки, що містять числа, що підлягають форматування.

  2. Щоб відформатувати числа в грошовому форматі або у форматі відсотків, використовуйте значки на панелі Форматування. Для інших форматів виберіть команду Формат - Комірки. Можна вибрати один із наявних форматів або визначити власний на вкладці Числа.

Форматування границь і тла клітинок та сторінок

  1. Ви можете призначити форматування будь-якій групі комірок, вибравши клітинки (щоб вибрати кілька клітинок, натисніть клавішу при виділенні з допомогою миші), а потім викликавши діалогове вікно Формат комірок з допомогою команди Формат - Комірки. У цьому діалоговому вікні можна вибирати такі атрибути як тіні і тло.

  2. Щоб застосувати форматування до всього аркуша, виберіть команду Формат - Сторінка. Наприклад, можна встановити верхні і нижні колонтитули таким чином, щоб вони з'являлися на кожній друкованій сторінці.

Піктограма Примітка

Зображення, яке ви завантажили через Формат - Сторінка - Тло, видиме при друці або при перегляді сторінки. Для відображення зображення тла на екрані вставте малюнок, вибравши Вставка - Зображення - З файлу, та розмістіть малюнок позаду комірок, вибравши Формат - Розташування - На задній план. Для вибору зображення тла скористайтесь Навігатором.


Будь ласка, підтримайте нас!