Selecting Themes for Sheets

У LibreOffice Calc вбудований набір тем форматування, які можна застосувати для електронних таблиць.

Неможливо додати інші теми або редагувати вже наявні. Проте передбачена можливість змінювати стилі тем після їхнього застосування до електронної таблиці.

Перш ніж форматувати лист з використанням теми, слід застосувати до клітинок на аркуші принаймні один особливий стиль клітинки. Після цього можна змінити форматування клітинки, вибравши і застосувавши тему в діалоговому вікні Вибір теми.

Щоб застосувати до клітинок власний стиль комірки, відкрийте вікно "Стилі" і в його нижньому списку встановіть прапорець перегляду користувацьких стилів. Відкриється список вже визначених користувацьких стилів клітинки. Двічі клацніть назву стилю у вікні "Стилі", щоб застосувати цей стиль до вибраних комірок.

Щоб застосувати тему до електронної таблиці:

 1. Клацніть піктограму Вибір тем на головній панелі інструментів.

  Icon Themes

  Choose Themes

  Буде відкрито діалогове вікно Вибір теми. У цьому вікні перераховуються доступні теми для всієї таблиці, а у вікні "Стилі" перераховуються користувацькі стилі для окремих комірок.

 2. У діалоговому вікні Вибір теми виберіть тему, яку потрібно застосувати до електронної таблиці.

 3. Натисніть "Гаразд"

  Як тільки у діалоговому вікні Вибір теми буде обрана тема, до поточної електронної таблиці будуть застосовані деякі властивості власного стилю. Зміни відразу з'являться в електронній таблиці.

Будь ласка, підтримайте нас!