Комірки в грошовому форматі

In LibreOffice Calc you can give numbers any currency format. When you click the Currency icon Icon in the Formatting bar to format a number, the cell is given the default currency format set under - Languages and Locales - General.

Піктограма Примітка

При обміні документами LibreOffice Calc може виникнути неузгодженість, якщо ваш документ LibreOffice Calc завантажить користувач, у якого типово встановлений інший грошовий формат.


У LibreOffice Calc число, виражене в євро як "1234,50 €", залишається в євро і в іншій країні, а не конвертується, наприклад, у долари.

Грошовий формат можна змінити в діалоговому вікні Формат комірок (перейдіть на вкладку Формат - Осередки Числа) за допомогою двох параметрів країни. У комбінованому полі Мова виберіть основний параметр десяткового роздільника і роздільник розрядів. У списку Формат можна вибрати символ валюти та його положення.

  1. Наприклад, при виборі мови "Типова" і використанні параметрів німецької мови встановлюється формат валюти "1.234,00 €". Крапка відділяє тисячі, а кома ставиться перед десятковими знаками. При виборі в полі списку Формат додаткового грошового формату "$ Англійська (США)" застосовується формат "$ 1.234,00". При цьому роздільники залишаються такими ж. Змінюється тільки символ валюти, а прихований формат нотації зберігається у відповідності з параметрами мови.

  2. Якщо в розділі Мова вибрано перетворення формату клітинок "Англійська (США)", також переносяться параметри англійської мови, і типовий грошовий формат змінюється на "$ 1,234.00".

Будь ласка, підтримайте нас!