Посилання на URL-адреси

Наприклад, якщо знайдена в Інтернеті сторінка містить поточну інформацію щодо фондових бірж у вигляді електроної таблиці, то цю сторінку можна завантажити у LibreOffice Calc таким чином:

  1. У документі LibreOffice Calc встановіть курсор у комірку, в яку потрібно вставити зовнішні дані.

  2. Choose Sheet - External Links. The External Data dialog appears.

  3. У цьому діалоговому вікні введіть URL-адреса документа або веб-сторінки. URL-адреса вводиться в наступному форматі: http://www.my-bank.com/table.html. URL-адреса файлу в локальній мережі являє собою шлях до файлу, який відображається в діалоговому вікні Файл - Відкрити.

    LibreOffice завантажує веб-сторінку або файл у "фоновому режимі", тобто не відображаючи її. У великому списку в діалоговому вікні Зовнішні дані відображаються імена всіх листів або діапазонів, доступних для вибору.

  4. Виберіть один або кілька аркушів або діапазонів. Крім того, можна активувати функцію автоматичного оновлення кожні n секунд. Потім натисніть кнопку Гаразд.

    Вміст використовується як посилання на документ LibreOffice Calc.

  5. Збережіть свою електронну таблицю. При її наступному відкритті LibreOffice Calc оновить пов'язані комірки згідно з запитом.

  6. З допомогою команди " - LibreOffice Calc - Загальне" можна вибрати такі режими оновлення при відкритті: автоматичне оновлення, оновлення за запитом або без оновлення. Оновлення можна запустити вручну в діалоговому вікні Зміни - Посилання.

Будь ласка, підтримайте нас!