Введення значень

У Calc можливе спрощення введення даних і значень у декілька комірок. Деякі параметри можна змінити у відповідності з уподобаннями.

Введення значень в діапазон клітинок вручну

Існують дві функції, що спрощують введення блоку даних вручну.

Виявлення області для нових рядків

У рядку під рядком заголовка від комірки до комірки можна переходити за допомогою клавіші Tab. Після введення значення в останню комірку у поточному рядку натисніть клавішу Enter. Курсор буде переміщений в першу комірку даного блоку.

виявлення області

У рядку 3 для переходу від клітинки B3 до клітинок C3, D3 і E3 використовуйте клавішу Tab. Після цього натисніть клавішу Enter для переходу до клітинки B4.

Вибір області

Шляхом перетягування виділіть область, в яку потрібно вставити значення. При цьому перетягування слід починати з останньої клітинки області, а відпустити кнопку миші необхідно над першою клітинкою. Тепер можна приступити до введення значень. Для переходу до наступної комірки натисніть клавішу Tab. Це запобіжить виходу за межі виділеної області.

вибір області

Виділіть область від E7 до B3. Тепер комірка B3 готова до введення. Для переходу до наступної комірки в межах виділеної області натисніть клавішу Tab.

Автоматичне введення значень в діапазон комірок

Див. Автоматичне заповнення даних на основі вмісту клітинок.

Будь ласка, підтримайте нас!