Виберіть функцію

Вставити в поточну комірку функцію діапазону комірок. Можливі функції: Сума, Середнє значення, Найменше, Найбільше і Кількість. Клацніть у комірці, клацніть на цій піктограмі, виберіть функцію з розкривного списку та за потреби налаштуйте діапазон комірок. Або виберіть кілька комірок, у яких містяться аргументи функції, а потім клацніть піктограму. Значення функції буде додано внизу діапазону.

Піктограма Виберіть функцію

Виберіть функцію

Вибір функції можливий навіть без виділення діапазону комірок.

LibreOffice автоматично пропонує діапазон комірок за умови, якщо аркуш містить дані. Якщо діапазон комірок вже містить функцію, ви можете поєднати її з новою, щоб отримати функцію, застосовану до даних діапазону. Якщо діапазон містить фільтри, замість обраної функції вставляється функція Проміжна сума.

Клацніть на значку Прийняти, щоб застосувати формулу, зображену в рядку вводу, або Скасувати.

Значок Прийняти

Прийняти

Значок Скасувати

Скасувати

«Оберіть функцію» застосовується до виділеного діапазону комірок

Коли вибраний діапазон має два або більше рядків, функція обчислюється для кожного стовпця. Результати розміщуються в порожніх клітинках першого доступного рядка нижче діапазону, по одному результату на стовпець.

Коли вибраний діапазон має один рядок, результат функції поміщається в першу доступну комірку праворуч від вибраного діапазону.

Будь ласка, підтримайте нас!