NETWORKDAYS.INTL

Повертає кількість робочих днів між датою початку та датою завершення. Існують варіанти для визначення вихідних і святкових днів. Необов'язковий параметр (або рядок) "Вихідні" може використовуватися для визначення вихідних днів (або неробочих днів на тиждень). Також, необов'язково, користувач може визначити список святкових днів. Вихідні дні та визначені користувачем свята не вважаються робочими днями.

Syntax

NETWORKDAYS.INTL(StartDate; EndDate [; [ Weekend ] [; Holidays ] ])

Початкова_дата це дата, з якої починається підрахунок. Якщо дата початку є робочим днем, день включається до розрахунку.

Кінцева_дата це дата, на якій закінчується підрахунок. Якщо кінцева дата є робочим днем, день включається до розрахунку.

Вихідні є необов'язковим параметром - числом або рядком, який використовується для визначення днів тижня, які є вихідними днями, і не вважаються робочими днями. "Вихідні" це число вихідних або рядок, який визначає, коли мають місце вихідні. Числом позначають такі вихідних дні:

Число від 1 до 7 для дводенних вихідних і від 11 до 17 для одного вихідного дня.

Число

Вихідні

1 або опущено

субота й неділя

2

неділя й понеділок

3

понеділок і вівторок

4

вівторок і середа

5

середа й четвер

6

четвер і п'ятниця

7

п'ятниця і субота

11

тільки неділя

12

тільки понеділок

13

тільки вівторок

14

тільки середа

15

тільки четвер

16

тільки п'ятниця

17

тільки субота


Weekend string provides another way to define the weekly non-working days. It must have seven (7) characters – zeros (0) for working day and ones (1) for non-working day. Each character represents a day of the week, starting with Monday. Only 1 and 0 are valid. “1111111” is an invalid string and should not be used. For example, the weekend string “0000011” defines Saturday and Sunday as non-working days.

Holidays is an optional list of dates that must be counted as non-working days. The list can be given in a cell range.

note

При введенні дат як частини формул, косі риси або тире, використовувані в якості роздільників дат, інтерпретуються як арифметичні оператори. Тому дати, введені в цьому форматі не розпізнаються як дати і призводять до помилкових обчислень. Щоб дати не інтерпретувалися як частини формул, використовуйте функцію DATE, наприклад DATE (1954;7;20) або помістіть дату в лапки і використовуйте нотацію ISO 8601, наприклад "1954-07-20". Уникайте використання форматів дати, що залежать від локальних налаштувань, таких як "07/20/54", оскільки розрахунок може призвести до помилок, якщо документ завантажено відповідно до інших локальних налаштувань.


tip

Неоднозначне перетворення можливе для дат і часу ISO 8601 в розширених форматах з роздільниками. Якщо виникає помилка #ЗНАЧЕННЯ!, змініть вибір Генерувати хибу #ЗНАЧЕННЯ! у вікні - LibreOffice Calc - Формула, кнопка Детальніше... у розділі "Детальні налаштування обчислень", у списку Перетворення із тексту у число.


note

This function ignores any text or empty cell within a data range. If you suspect wrong results from this function, look for text in the data ranges. To highlight text contents in a data range, use the value highlighting feature.


Example

Скільки робочих днів налічується між 15 грудня 2016 і 14 січня 2017? Нехай початкова дата записана в C3, а кінцева - в D3. Комірки від F3 до J3 містять дати п'яти (5) різдвяних і новорічних свят у форматі дати: 24 грудня 2016; 25 грудня 2016; 26 грудня 2016; 31 грудня 2016; і 1 січня 2017.

=NETWORKDAYS.INTL(C3;D3;;F3:J3) повертає 21 робочий день з типовими вихідними.

=NETWORKDAYS.INTL(C3;D3;11;F3:J3) повертає 24 робочі дні з вихідним тільки в неділю.

Щоб задати щотижневий вихідний в неділю можна використати також рядок “0000001”.

=NETWORKDAYS.INTL(C3;D3;“0000001”;F3:J3) повертає 24 робочі дні з вихідним в неділю.

Функцію можна використовувати без двох необов'язкових параметрів - вихідних та свят - опустивши їх:

=NETWORKDAYS.INTL(C3;D3) дає 22 робочі дні.

Technical information

tip

Ця фукція доступна з версії LibreOffice 4.3.


This function is not part of the Open Document Format for Office Applications (OpenDocument) Version 1.3. Part 4: Recalculated Formula (OpenFormula) Format standard. The name space is

COM.MICROSOFT.NETWORKDAYS.INTL

Будь ласка, підтримайте нас!