Scenarios

Визначає сценарій для вибраної ділянки аркуша.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Засоби - Сценарії.


Використання сценаріїв

Назва сценарію

Визначає назву сценарію. Використовуйте зрозумілу та унікальну назву, щоб можна було легко відрізнити сценарій. Ви також можете змінити назву сценарію в Навігаторі за допомогою команди контекстного меню Властивості.

Коментар

Вказує додаткову інформацію про сценарій. Ця інформація буде виводитися у вікні Навігатор, якщо клацнути піктограму Сценарії і вибрати бажаний сценарій. Ви також можете змінити цю інформацію в Навігаторі за допомогою команди контекстного меню Властивості.

Налаштування

Тут встановлюються додаткові налаштування відображення сценаріїв.

Показати рамку

Виділяє сценарій у таблиці рамкою. Колір рамки вказується в полі праворуч від цієї опції. Межа матиме рядок заголовка з назвою останнього сценарію. Кнопка праворуч від межі сценарію надає загальний огляд усіх сценаріїв у цій ділянці, якщо їх було визначено декілька. Можна вибрати будь-який сценарій із цього списку без обмежень.

Зворотне копіювання

Копіювання змінених значень комірок в активний сценарій. Якщо цей прапорець знято, сценарій не змінився при зміні значень у комірках. Поведінка функції Зворотне копіювання залежить від захисту комірок, захисту аркуша і параметрів Заборонити зміни.

Копіювати весь аркуш

Весь аркуш копіюється в додатковий аркуш сценарію.

Заборонити зміни

Забороняються зміни в активному сценарії. Поведінка функції Зворотне копіювання залежить від захисту комірок, захисту аркуша і параметрів Заборонити зміни.

Будь ласка, підтримайте нас!