Список функцій

Відкриває бічну панель Функції, на якій показано всі функції, які можна вставити в документ. Панель Функції подібна до вкладки Функції Помічника функцій. Функції вставляються з заповнювачами, які потім замінюються потрібними значеннями.

Щоб скористатися цією командою…

Оберіть Вставка - Функція....


Список функцій - прикріплюване вікно, розміри якого можна змінювати. Використовуйте його для швидкого введення функцій в електронну таблицю. При подвійному клацанні на записі у списку функцій буде вставлено відповідну функцію зі всіма параметрами.

Список категорій

Містить список всіх категорій, до яких належать різні функції. Виберіть категорію для перегляду відповідних функцій у полі списку, розташованому нижче. Для перегляду всіх функцій в алфавітному порядку без урахування категорії виберіть "Усі". При виборі значення "Останні використані" виводиться список функцій, які використовувалися останніми.

Список функцій

Показує доступні функції. Коли ви вибираєте функцію, область під списком відображає короткий опис. Щоб вставити вибрану функцію, двічі клацніть на ній або клацніть на значку Вставити функцію в аркуш.

Вставити функцію в аркуш

Значок Вставити функцію

Вставляє обрану функцію в документ.

Будь ласка, підтримайте нас!