Функція TimeSerial

Обчислює значення часу в числовому форматі для зазначених години, хвилин і секунд, які передаються як числові значення. Потім це значення можна використовувати для обчислення різниці між двома значеннями часу.

Синтаксис:


TimeSerial (година, хвилина, секунда)

Значення, що повертається:

Дата

Параметри:

година: будь-який цілий вираз, що вказує годину часу, яка використовується для визначення значення часу в числовому форматі. Допустимі значення: 0-23.

хвилина: будь-який цілий вираз, що визначає хвилини часу, використовувані для визначення значення часу в числовому форматі. Зазвичай використовуються значення від 0 до 59. Однак також можна використовувати значення, що не входять в цей діапазон. Тоді кількість хвилин впливає на значення годин.

секунда: будь-який цілий вираз, що визначає секунди часу, використовувані для визначення значення часу в числовому форматі. Зазвичай використовуються значення від 0 до 59. Однак також можна використовувати значення, що не входять в цей діапазон. Тоді кількість секунд впливає на значення хвилин.

Приклади:

12, -5, 45 відповідають 11, 55, 45

12, 61, 45 відповідають 13, 2, 45

12, 20, -2 відповідають 12, 19, 58

12, 20, 63 відповідають 12, 21, 4

Можна скористатися функцією TimeSerial, щоб перетворити будь-який час в єдине значення, яке можна використовувати для обчислення різниці значень часу.

Функція TimeSerial повертає дані типу Variant з VarType 7 (Date). Це значення зберігається як число з подвійним ступенем точності від 0 до 0,9999999999. В протилежність функції DateSerial або DateValue, де значення дат у числовому форматі обчислюється як кількість днів відносно фіксованої дати, значення, що повертаються функцією TimeSerial, можна використовувати в обчисленнях, але не можна оцінити.

У функції TimeValue можна передавати значення часу у вигляді рядка. Однак у функції TimeSerial можна передавати окремі параметри (година, хвилина, секунда) як окремі числові вирази.

Коди помилок:

5 Неправильний виклик процедури

Приклад:


Sub ExampleTimeSerial
Dim dDate As Double, sDate As String
    dDate = TimeSerial(8,30,15)
    sDate = TimeSerial(8,30,15)
    MsgBox dDate,64,"Час як число"
    MsgBox sDate,64,"Форматований час"
End Sub

Будь ласка, підтримайте нас!